CRM система для кафе

Ведення бізнесу в області обслуговування - кафе, ресторанів, пабів вимагає чіткої та ефективної організації роботи. При цьому важливо дотримання цілісної системи функціонування закладу. Гарним рішенням для вирішення щоденних питань стає ЦРМ-система. Це спеціально розроблений набір функцій, який призводить до автоматизації щоденних процесів. Система дозволяє підвищувати ефективність ведення бізнесу, надаючи більш якісні послуги і задовольняючи вимоги клієнтів. Програма Бітрікс24 створює єдину базу клієнтів, дозволяючи вести облік всіх відвідувачів.

Переваги впровадження CRM системи для кафе

  • В систему легко додавати нових співробітників. Для цього їм необхідно лише вислати запрошення по SMS, e-mail, посиланням на сторінку програми. Також адміністратор чи керівник закладу може самостійно зареєструвати співробітника.
  • Налаштування структури компанії. Для зручності можна додати відділи закладу, які легко редагуються.
  • Всі дзвінки і листування з клієнтами зберігаються в єдиній базі CRM. При цьому відбувається запис розмови, що дозволяє оцінити рівень обслуговування працівника.
  • В базі CRM зберігаються історії замовлень клієнтів, що дозволяє налаштувати роботу з ними.
  • За допомогою збережених даних клієнтів можна налаштувати регулярні розсилки. Вони можуть містити новини про акції закладу або про знижки на улюблені страви відвідувачів, що точно приверне увагу клієнта. Також можна відправляти загальні пропозиції.
  • Для служби доставки їжі, ЦРМ дозволить швидко приймати та обробляти замовлення.
  • При бронюванні столику, в Бітрікс24 можна поставити нагадування, яке потім з`явиться в Живій стрічці.
  • Швидкий і доступний інтерфейс в Бітрікс24. Всі розділи системи легко редагуються, в залежності від вимог користувача.
  • Автоматичне поповнення клієнтської бази. Всі дзвінки з клієнтами, листування відразу зберігаються в CRM.
  • Мобільна версія Бітрікс24 дозволить керівнику бути завжди в центрі уваги роботи закладу.

Результати впровадження Бітрікс24 CRM для кафе

Роль ЦРМ системи для кафе важко переоцінити. Програмний комплекс Бітрікс24 забезпечує стабільну та ефективну роботу всього закладу. Для керівника ресторанного бізнесу завжди доступна звітність по співробітникам, по кількості вхідних дзвінків, по витратам та доходам. На основі отриманих даних керівник чи адміністратор проводить аналіз ефективності ведення бізнесу і вносить корективи.

Співробітники не будуть витрачати час на рутинні процеси, а будуть більше приділяти уваги на залученні нових клієнтів та роботі з постійними. Використання Бітрікс24 для кафе робить процес найбільш комфортним для кожної групи користувачів закладу - і для керівника, і для працівника, і для більш якісного обслуговування користувачів.
Фото Результати впровадження Бітрікс24 CRM для кафе

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!