CRM для будівельної компанії (забудовника)

CRM система для будівельної компанії – це комплекс інструментів для автоматизації бізнес-процесів. Функціонал включає пошук квартир, правила резервування, оновлення статусів зайнятості, аналітику продажів.

Функціональні можливості

У системі можна налаштувати двосторонній обмін даними з 1С. Вона інтегрується з сайтом, щоб отримувати з нього заявки від потенційних клієнтів. Відповіді на їх запити можна зробити автоматичними. Це розвантажує співробітників компанії та виключає вірогідність втратити контакти клієнтів.
За допомогою системи можна організувати спільну роботу над об'єктами будівництва. Учасники групи одного об'єкта ставлять завдання колегам, створюють події в календарі, публікують файли і фотографії, обговорюють питання продажу.
Програма дає можливість автоматично складати договори в залежності від обраних параметрів. Менеджеру не потрібно витрачати час на формування договору для кожного клієнта. Система запропонує потрібний шаблон і процес узгодження договору.

Необхідне рішення для підрядних будівельних компаній – корпоративний портал Бітрікс24. Цей інструмент дозволяє сформувати й автоматизувати роботу компанії, оцінити її ефективність, а також контролювати впливати на хід всіх процесів.
Управління будівельними об’єктами відбувається за допомогою діаграми Ганта. Вона наочно відображає тимчасові завдання в послідовності, в якій їх повинні виконати протягом роботи над проектом.
СРМ система для будівельної компанії допомагає формувати графіки платежів клієнта, який синхронізується з різними обліковими системами.

Програма має окремий інтерфейс для запису на показ об’єктів клієнтам. Завдяки цьому можна складати зручний розклад і планувати покази будівельних споруд.
За допомогою функції резервування перед укладанням угоди можна дізнатися, в який період часу бригада та спецтехніка будуть вільними. Така інформація дозволяє завчасно забронювати їх на об'єкт.
Статистику в програмі можна отримати в розрізі маркетингу, продажів, всіх видів воронок, приросту й динаміки баз клієнтів і об’єктів, ефективності роботи рекламних каналів.


Фото Функціональні можливості в Бітрікс24

Фото Права доступу

Фото Рахунки в Бітрікс24

Маркетингові канали

Впровадження Бітрікс24 дозволяє об’єднати в одному інтерфейсі всі комунікаційні канали – дзвінки на телефон, голосові й текстові повідомлення в соціальних мережах і месенджерах. ЦРМ система для будівельної компанії допомагає запускати маркетингові інструменти. Користувачі програми можуть створювати розсилки в sms-повідомленнях та електронній пошті, налаштовувати рекламу в Facebook і Google. Клієнтам розсилають вигідні пропозиції й інформаційні матеріали. CRM необхідна для того, щоб полегшити роботу менеджерів будівельних компаній, автоматизувати більшість їх дій, звести в одну система всю необхідну інформацію й контролювати роботу підприємства.
Фото Маркетингові канали

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!