Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

CRM система рекламного агентства

Як зробити клієнтів щасливими? Виконати замовлення швидко і якісно - зібрати потрібну інформацію, підключити до роботи фахівців і постійно бути на зв'язку з клієнтом. CRM для рекламного агентства – спосіб зробити роботу співробітників ефективною, а клієнтів задоволеними.

Доступність інформації

Вся інформація по кожному клієнту і кожному проекту зберігається вCRM. будь-який момент менеджер проекту може знайти потрібний файл, документ, виставлений рахунок; переглянути історію робіт по проекту; використовувати ці дані для нового проекту з клієнтом.

Використовуйте інформацію про клієнтів та угоди – нагадуйте про важливі події, плануйте сезонні пропозиції та акції.
Фото Доступність інформації в Бітрікс24

Контролюйте угоди і виставляйте рахунки

За допомогою CRM для рекламного агентства легко відстежити весь ланцюжок продажів: від дзвінка клієнта до виставлення йому рахунку. Виставити рахунок і відправити його клієнту по e-mail можна прямо в CRM, не перемикаючись на інші програми.

Всі рахунки зберігаються в базі CRM, і ви легко їх знайдете внутрішнім пошуком.
Фото Контролюйте угоди і виставляйте рахунки в Бітрікс24

Залишайтеся на зв'язку з клієнтами

Телефонуйте клієнтам на мобільні або стаціонарні телефони з CRM, не відриваючись від повсякденних завдань. IP-телефонія в «Бітрікс 24» вже налаштована і обходиться дешевше, ніж більшість аналогічних сервісів. Всі вхідні та вихідні телефонні розмови записуються і зберігаються у картці клієнта. Їх можуть прослухати колеги та керівництво.

Якщо ви рідко буваєте в офісі – встановіть на свій смартфон або планшет мобільну версію CRM «Бітрікс24». Ви зможете отримувати інформацію і керувати справами, угодами і клієнтською базою з мобільного пристрою. Наприклад, легко можна виставити рахунок клієнту, перебуваючи на переговорах у нього в офісі.
Фото Зв'язок з клієнтами в Бітрікс24

Командна робота

Об'єднайте в одну команду усіх учасників проекту – менеджери, дизайнери, копірайтери. З допомогою «Бітрікс 24» можна вести всі комунікації по проекту в єдиному просторі. «Жива стрічка» допомагає обмінюватися інформацією, спільно працювати над документами, оперативно одержувати зворотний зв'язок від колег.

Організуйте командну роботу над проектом, не виходячи з CRM: ставте завдання, робіть дзвінки, плануйте зустрічі, надсилайте листи.
Фото Командна робота в Бітрікс24

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!