CRM-система для бухгалтерії

Бухгалтерія - це дуже відповідальний відділ в компанії. Бухгалтер веде фінансово-господарське управління, формує і здає багаточисельну звітність, спілкується з податковою, фондами, контрагентами. Специфіка роботи конкретних відділів бухгалтерії залежить від направлення діяльності компанії. При цьому на велику кількість рутинної роботи йде багато часу.

Для автоматизації бізнес-процесів, роботи з клієнтами, підготовки звітності, проведення аналітики використовують CRM-системи. Програма Бітрікс24, яка працює на основі CRM, представляє собою хмарну та коробкову версії. Однією із головних переваг використання хмарної версії - це можливість підключення до бази і з мобільних пристроїв. Бітрікс24 - це корпоративне середовище, де співробітники працюють з завданнями, ведуть документацію, працюють з проектами та ін.

Можливості CRM-системи для бухгалтерського обліку

 • Інтеграція 1С і Бітрікс24. Облікові системи, якими компанії користуються для управління ресурсами можна зв`язати за допомогою Бітрікс24 CRM.
  Доступні дані для завантаження та обміну між 1С та Бітрікс24:
  — контактна інформація компаній, контактів;
  — товари, комплекти, зображення, файли;
  — угоди, рахунки, оплата рахунків. Замовлення в 1С синхронізуються в Бітрікс24.
 • Створення групи екстранет для клієнтів, яка буде захищена від несанкціонованого доступу. Ця група дозволяє вести конфіденційне обговорення з клієнтами і зовнішніми користувачами без доступу до внутрішньокорпоративної інформації. При цьому, зовнішні користувачі (екстранет-користувачі) не мають доступ до інформації в компанії в Бітрікс24.
 • Для контроля здачі звітності замість використання багатьох таблиць, в Бітрікс24 CRM є розділ Звіти. Він дозволяє створювати звіти по необхідним параметрам.
  Доступна Воронка продажів, яка складається із таких пунктів:
  — кількість успішних, активних та нових угод;
  — підготовка документів;
  — рахунок на оплату.
 • Вся необхідна інформація доступна керівнику в режимі онлайн по клієнтам, звітам та співробітникам.
 • В додатковій версії Бітрікс24 налаштована автоматизована система обліку часу. Це необхідна функція для відділу бухгалтерії, яка нараховує заробітну плату працівникам, що залежить від кількості відпрацьованого часу.
 • Для ведення табелі обліку співробітників є графік відсутностей, що дозволяє відділу бухгалтерії швидко отримати інформацію про наявність чи відсутність працівника в будь-який час. За допомогою пункту Типи відсутностей можна конкретно вказати необхідний вид.
 • Створення нагадувань про необхідність оплати клієнтам на необхідний час. Система автоматично висвітить нагадування в Живій стрічці.
 • Формування єдиної бази даних, яка оновлюється і поповнюється в автоматичному режимі.

Переваги впровадження Бітрікс24 CRM для бухгалтерії

Чітка інформація про наявність та рух грошових коштів в компанії за місяцями, рахунками та контрагентами. В CRM-системі зберігаються звернення до компанії в телефонному вигляді, за електронною поштою. Потім формується відповідальна особа, яка вже далі веде клієнта.

В залежності від виду роботи - підготовки звітності чи відправки клієнту платіжних документів, система CRM в певний час формує конкретні завдання, які можна переглянути у вигляді завдань, графіків, діаграм. Автоматизація роботи в Бітрікс24 дає можливість уникнути ряду помилок та при цьому значно скорочує витрачаємий час на повсякденні завдання.
Фото Переваги впровадження Бітрікс24 CRM для бухгалтерії

«Бітрікс24» - це не тільки CRM

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

Фото «Бітрікс24» - це не тільки CRM
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!