Дзвінки онлайн: використовуйте всі можливості для розвитку бізнесу

Спробуйте, наскільки зручні безкоштовні дзвінки з комп'ютера на телефон. Для цього на вашому рахунку є бонусна сума для пробного дзвінка на час тестового періоду.

Економія на програмному забезпеченні

Самостійно інтегрувати IP-телефонію з хмарними АТС і CRM — це дорого. Доводиться купувати ліцензії, наймати високооплачуваних програмістів. «Бітрікс24» з'єднує «три в одному»: CRM, віртуальну офісну АТС та IP-телефонію. Орендуйте телефонний номер, розподіліть чергу вхідних дзвінків між співробітниками, робіть вихідні дзвінки на телефон через інтернет.
Економія на програмному забезпеченні

Все готово до роботи

Найпростіша АТС на 8 зовнішніх і 3 внутрішніх лінії коштує доволі не дешево. Плюс витрати за трубку на кожне робоче місце. А щоб зателефонувати через інтернет з «Бітрікс24», телефонне обладнання не потрібно.

Дзвінки надходять на робочі комп’ютери співробітників. Для зручності можна придбати недорогі гарнітури.
Все готово до роботи

Імідж вашої компанії

Кожен комп'ютер перетворюється в телефонний апарат, а офіс - у віртуальну телефонну станцію.

Навіть якщо співробітник працює з дому – у клієнта складеться відчуття, що з ним розмовляють з офісу, тому в надійності вашої компанії не виникне жодних сумнівів.
Імідж вашої компанії

Зростання продажів

Не пропускайте звернення клієнтів! Якщо персонального менеджера немає на місці, «Бітрікс24» зателефонує через інтернет на мобільний телефон співробітника.

Якщо менеджер не відповів і там, дзвінок направляється в чергу. Пропущені дзвінки фіксуються в журналі, в найближчу паузу менеджери по ним передзвонюють.
Зростання продажів

Ознайомтеся з тарифами на дзвінки через Інтернет з комп'ютера на телефон

«Бітрікс24» - це не тільки інтернет-телефонія

Це все, що необхідно для організації роботи компанії. Інструменти тісно взаємопов'язані, а це означає, що вам не доведеться перемикатися між різними сервісами. Почати працювати можна відразу після реєстрації. Досить будь-якого браузера. Не потрібно встановлювати ПО. Не потрібно впроваджувати. Не потрібно вчитися, щоб освоїти.

«Бітрікс24» - це не тільки інтернет-телефонія
Більш 12 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24 Приєднуйтесь!