Передплата на Бітрікс24.Маркет+

За фіксовану ціну використовуйте будь-яку кількість застосунків і бізнес-сценаріїв з більш ніж 300 доступних в каталозі Бітрікс24.Маркет+. Інтеграції з соцмережами і мессенджерами (WhatsApp, Instagram та інші), чат-боти, шаблони сайтів і готові CRM — встановлюйте стільки застосунків, скільки вам потрібно.

Купуйте передплату Бітрікс24.Маркет+ просто зараз або аключайте безкоштовний 30-денний пробний період, щоб подивитися всі можливості застосунків.


Підключайте інтеграції з будь-якими мессенджерами і соцмережами (Instagram, Facebook, WhatsApp, Viber, Telegram та інші) за декілька кліків.

З передплатою на Бітрікс24.Маркет+ ви зможете інтегрувати будь-який сервіс і отримати новий канал спілкування з клієнтами!

Интеграции для общения с клиентами

У Маркеті є все для автоматизації рутини!

Розумні чат-боти введуть нових співробітників в курс справи, а керівникам підкажуть, як підвищити ефективність, спираючись на дані аналітики. Автоматичне заповнення полів, конструктори звітів та інші застосунки підвищать ефективність роботи в рази.

Автоматизация, роботы, чат-боты

Партнери Бітрікс24 зібрали різноманітний галузевий досвід в готові рішення.

Встановіть CRM з уже налаштованими властивостями, воронками і стадіями угод. Навіть зовнішній вигляд карток буде відображати специфіку вашого бізнесу.

Автоматизация, роботы, чат-боты
Як отримати доступ
до Маркету?

Оформити передплату на Бітрікс24.Маркет+ можна тільки на платних тарифах Бітрікс24.

Виберіть підходящий вам період передплати або спробуйте 30-денну безкоштовну пробну версію.

Получите доступ к подписке на Битрикс24.Маркет