Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Інтеграція Ringostat і Бітрікс24.CRM

Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Інтеграція Ringostat і Бітрікс24.CRM
Інтеграція Ringostat і Бітрікс24.CRM
Безкоштовно
містить вбудовані покупки
Встановити
Скріншоти

Інтеграція Ringostat і Бітрікс24.CRM  дозволяє створити єдину екосистему для продуктивної роботи відділів  маркетингу і продажів. Вона відноситься до нового покоління інтеграцій  Ringostat, в основі яких - гнучкість. Ви самі ставите умови створення  угод, контактів і завдань, а також обираєте, які дані будуть передаватися  з Ringostat і в яке поле CRM.

Інтеграція повністю підлаштовується під потреби і особливості вашого бізнесу, і при необхідності - змінюється разом з ним.

Інтеграція Ringostat і Бітрікс24.CRM - максимум продуктивності, мінімум ручної роботи:
  • Автоматичне створення угод, контактів і завдань - за фактом дзвінка або згідно із заданими вами умовами.  Менеджер не витрачає час на рутинні дії та може більше уваги приділити  безпосередньо продажу. Виключається людський фактор - співробітник  нічого не забуде і не переплутає.

  • Аудіозаписи розмов автоматично прикріплені до угод.  Їх прослуховування дозволяє не тільки контролювати і підвищувати рівень  обслуговування клієнтів, але також розуміти причини програних угод і  працювати над ними.

  • Вся інформація про рекламне джерело дзвінка  — аж до ключового слова - в картці операції в CRM. Ви знаєте, яка  реклама дійсно працює та приводить зацікавлених клієнтів, і можете  зосередитися на ній, відкинувши неефективні канали та кампанії.

  • Максимум інформації про абонента ще до відповіді на дзвінок.  Віртуальний аналітичний асистент Ringostat Insider покаже, з якої  реклами перейшов користувач і за яким ключовим словом, як часто він  буває на вашому сайті, які сторінки переглядав і з якою подзвонив зараз.  Це дозволяє розуміти потреби клієнта і підвищує ймовірність апсейла.

  • Перехід в угоду або контакт клієнта одним кліком прямо під час дзвінка.  Не потрібно чекати завершення розмови і довго шукати потрібну  інформацію в CRM - розширення Ringostat Smart Phone підтягне посилання  на контакт і угоду автоматично. Ви бачите, хто дзвонить і можете  звертатися до поточного клієнта відразу по імені.

  • Дзвінки одним кліком з будь-якої сторінки браузера — за  допомогою розширення Ringostat Smart Phone. Більше не потрібно  копіювати номер телефону з сайту або вводити його вручну в програму для  обдзвону.

  • "Розумна" переадресація на відповідального менеджера — якщо  дзвонить лід, уже заведений у CRM, система автоматично з'єднує його з  менеджером, який спілкувався з ним раніше. Якщо відповідальний працівник  не приймає дзвінок (немає на місці, зайнятий), на нього автоматично  ставиться завдання.

Для використання застосунку необхідно мати акаунт в сервісі Ringostat. Ознайомитися з можливостями та вартістю цього сервісу ви можете перейшовши за посиланням: https://ringostat.com.
Хочете дізнатися більше про особливості інтеграції та її практичне застосування?Пишіть на helping.integration@gmail.com.

Версія 1
Інтеграція Ringostat і Бітрікс24.CRM дозволяє створити єдину екосистему для продуктивної роботи відділів маркетингу та продажів. Вона відноситься до нового покоління інтеграцій Ringostat, у основі якої - гнучкість. Ви самі ставите умови створення угод, контактів і завдань, а також обираєте, які дані будуть передаватися з Ringostat і в яке поле CRM.

Якщо у вас виникають будь-які труднощі або питання, пов'язані з інтеграцією — пишіть на helping.integration@gmail.com.

Служба  технічної підтримки сервісу реагує на звернення менше, ніж за 6 хвилини і готова допомогти, і відповісти на питання  кожен будній день з 09:00 до 18:00 за київським часом, крім  святкових чи неробочих днів за законодавством України.

Обов'язкова умова підключення інтеграції Ringostat і Бітрікс24.CRM — наявність активних акаунтів у обох системах.

Для використання застосунку необхідно мати акаунт в сервісі Ringostat. Ознайомитися з можливостями та вартістю цього сервісу ви можете перейшовши за посиланням: https://ringostat.com.

Для того, щоб підключити інтеграцію:
  1. У лівому бічному меню особистого кабінету Ringostat оберіть розділ "Інтеграції";

  2. Знайдіть у списку готових інтеграцій Бітрікс24.CRM і перейдіть до підключення;

  3. Заповніть всі обов'язкові поля і активуйте інтеграцію.

Інтеграція Бітрікс24.CRM і Ringostat Smart Phone підключається автоматично — для цього потрібно встановити відповідне розширення для Chrome і авторизуватись в ньому як користувач Ringostat.

Детальна покрокова інструкція підключення інтеграції Ringostat і Бітрікс24.CRM — в базі знань Ringostat.