Пінкіт — обмін даними між CRM і вeб-cepвіcами

Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Пінкіт — обмін даними між CRM і вeб-cepвіcами
PINALL
Безкоштовно
містить вбудовані покупки
Встановити
Скріншоти
Скористайтеся Пінкіт для імпорту / експорту даних з CRM і різних зовнішніх веб-сервісів, які мають API-метод (UniSender, Jira, Trello, CallbackHunter, LiveTex, 1С). Ми рекомендуємо Вам зробити реєстрацію на сервісі й запросити розрахунок, скільки буде коштувати реалізація вашого сценарію обміну в Пінкіт. Посилання на запит по оцінці тут.

Приклади сценаріїв застосування Пінкіт дивіться тут, а кейси впроваджень (приклади автоматизації бізнесу за допомогою застосунку) у нас тут. Ми не просто розробляємо Пінкіт, а й займаємось впровадженням рішень на базі зв'язки «зовнішній веб-сервіс і Бітрікс24» для наших клієнтів.
Не знайшли те, що потрібно ні в списку реалізованих кейсів, ні в списку сервісів Пінкіт? Напишіть нам, який обмін даними Вам потрібен, щоб ми додали його в наш сервіс.
Тарифи на пакети опцій Пінкіт тут.

Щоб почати користуватися нашим сервісом, розібратися який пакет опцій буде найбільш вигідним вашому бізнесу, рекомендуємо вам запросити Безкоштовний аудит вашої CRM.
ДИВІТЬСЯ ВІДЕО ПРО ПІНКІТ

На нашому YouTube-каналі ми зібрали плейлист з підбіркою відео про те, як працює сервіс Пінкіт і про те, як його можна налаштувати. Додавайте плейлист собі в список відтворення, щоб не втратити!

Спробуйте й інші наші застосунки для Бітрікс24:
<#0><#1><#2><#3><#4><#5><#6><#7><#8><#9><#10><#11><#12>

Версія 2
Додали в особистий кабінет PINKIT опис доступних інтеграцій та варіанти їх налаштування

https://lk.pinkit.io/integrations/169/wizard/step-1

Версія 1
Пинкит — это платформа для импорта / экспорта данных из CRM и различных внешних веб-сервисов (UniSender, Jira, Trello, CallbackHunter, LiveTex, в целом тот, у которого есть API метод под Вашу задачу)

Якщо наш застосунок не закрив ваш біль, то подивіться список наших застосунків для Бітрікс24, пробуйте їх для вирішення своїх завдань.

Техпідтримка Пінкіт надається на форумі сайту Пінол. Якщо ви помітили проблему з роботою застосунку або у вас є пропозиція щодо доопрацювання, створіть тему на нашому форумі:


Якщо ви не маєте реєстрації на нашому сайті потрібна реєстрація.
Пінкіт –це платформа, на якій реалізовані різні сервіси (див. тарифи Пінкіт). Щоб реалізувати імпорт / експорт даних, необхідна реєстрація в особистому кабінеті Пінкіт. Після авторизації в Пінкіт Ви побачите головний екран сервісу:


Для початку імпорту / експорту перейдіть в розділ «Доступи», натисніть на кнопку «Додати» та оберіть зі списку той сервіс, який буде брати участь в обміні даних:


Після вибору сервісу, потрібно буде вказати додаткові параметри для надання доступу Пінкіт до даних, які будуть імпортовані / експортовані.

У розділі «Інтеграції» додайте свій варіант обміну даними, пройшовши 4 кроки налаштувань: