Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Робоча дошка (меню)

Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Скріншоти
Застосунок "Робоча дошка" дозволяє зібрати на одній сторінці всі пункти вашого порталу Бітрікс24 та посилання на сторонні сервіси, які потрібні для роботи співробітнику й прибрати все зайве!
Ви зможете зробити іконки, встановити на них посилання, а також згрупувати їх розташування за розділами.

Налаштування відображення даних у застосунку виробляються під обліковим записом з адміністративними правами.


У режимі редагування доступні наступні опції:

- Додати елемент
(У верхньому рядку застосунку натисніть "Режим редагування", поруч, праворуч з'являться дві кнопки: "Додати" і "Розділи".
Натискаєте на "Додати", з'явиться вікно, де можна вказати такі параметри як назва елемента, посилання, іконка, прив'язка до розділу)

- Додати розділ
(У верхньому рядку заастосунку натисніть "Режим редагування", поруч, праворуч з'являться дві кнопки: "Додати" і "Розділи".
Натискаєте на "Розділи", з'являється вікно де можна вказати назву нового розділу та подивитися існуючі)

- Відредагувати або видалити елемент/розділ
(Для редагування елементів або розділів, натисніть "Режим редагування", і під кожним елементом, а також біля кожного розділу з'являться кнопки "Редагувати" і "Видалити")

- Змінити розташування всередині розділу або між розділами
(Щоб змінити розташування всередині розділу необхідно перейти в "Режим редагування", далі затиснувши ліву кнопку мишки, обрати потрібний елемент і перетягнути його всередині розділу на потрібне місце.
Щоб змінити вигляд між розділами, необхідно перейти в "Режим редагування", далі у потрібного елемента обрати "Редагувати", у вікні обрати необхідний розділ і зберегти)


Примітка: в якості посилання можна використовувати посилання на будь-яку сторінку порталу (наприклад на розділ угод або сторінку звіту) або ж на сторонній ресурс (наприклад сайт або ютуб-канал)

Версія 1
Застосунок "Робоча дошка" дозволяє зібрати на одній сторінці всі пункти вашого порталу Бітрікс24 та посилання на сторонні сервіси, які потрібні для роботи співробітнику й прибрати все зайве!
Ви зможете зробити іконки, встановити на них посилання, а також згрупувати їх розташування за розділами.

У разі появи запитань або виявлення помилок,  виникнення раціональних пропозицій -  пишіть нам на info.optima.crm@gmail.com

Якщо у Бітрікс24 вам не вистачає якогось функціоналу, або вам потрібна автоматизація ваших процесів ми зможемо вам допомогти.

Наша компанія спеціалізується на автоматизації процесів у Б24, на нашому ютуб-каналі є приклади цікавих рішень для різних сфер бізнесу!

Способи зв'язку:

пошта: info.optima.crm@gmail.com

чат на сайті: optima-crm.com.ua

youtube-канал: канал OPTIMA-CRM

скайп ( v.schenkov),

телеграм (@ximera370),

вайбер (+380687672685)

1. Встановіть застосунок із маркетплейса Бітрікс24;

2. Відкрийте застосунок;

3. Проведіть налаштування відповідно до опцій і опису застосунку (доступно тільки під обліковим записом з правами адміністратора);

Примітка: Для зручності використання рекомендується винести пункт застосунку в ліве меню і приховати непотрібні пункти (як на скрині)