Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

onlinePBX
onlinePBX
Безкоштовно
Встановити
Скріншоти
OnlinePBX – віртуальна АТС з інтеграцією в CRM. Підключіть віртуальну АТС за один день за допомогою віддаленої підтримки. Використовуйте інтеграцію з CRM, щоб автоматично завантажувати записи розмов і вести історію спілкування з клієнтами. Об'єднуйте вигідні тарифи операторів і керуйте кількома номерами як одним.

За допомогою інтеграції телефонуйте клієнтам з CRM, приймайте вхідні та призначайте клієнтам відповідальних, залишайте коментарі, створюйте контакти або ліди для нових клієнтів.

Вартість ліцензії на 1 користувача складає: 183гр на місяць

Версія 5
Виправлено невеликі помилки

Версія 4
onlinePBX – віртуальна АТС з інтеграцією в CRM. Підключіть віртуальну АТС за один день за допомогою віддаленої підтримки. Використовуйте інтеграцію з CRM, щоб автоматично завантажувати записи розмов і вести історію спілкування з клієнтами. Об'єднуйте вигідні тарифи операторів і керуйте кількома номерами як одним.

За допомогою інтеграції телефонуйте клієнтам з CRM, приймайте вхідні та призначайте клієнтам відповідальних, залишайте коментарі, створюйте контакти або ліди для нових клієнтів.

Вартість передплати на сервіс становить: 185 грн за одного користувача на місяць

Версія 3
OnlinePBX — виртуальная АТС с интеграцией в CRM. Подключите облачную АТС за один день при помощи удалённой поддержки. Используйте интеграцию с CRM, чтобы автоматически загружать записи разговоров и вести историю общения с клиентами. Объединяйте выгодные тарифы операторов и управляйте несколькими номерами как одним.

С помощью интеграции звоните клиентам из CRM, принимайте входящие и назначайте клиентам ответственных, оставляйте комментарии, создавайте контакты или лиды для новых клиентов.

Абонентская плата за сервис: www.onlinepbx.ru/calculator.html. Для работы с onlinePBX понадобится виртуальный номер.

Версія 2
Позволяет осуществлять исходящие вызовы в один клик, показывать данные клиента (карточку) во время входящих звонков, автоматически распределяет входящие звонки на основании данных из CRM

После установки приложения не забудьте настроить его http://panel2.onlinepbx.ru/crm/bitrix24install/

Техпідтримка працює цілодобово щодня. Пошта: support@onlinepbx.ru. Телефон: +7 (495) 669-67-21.
Щоб налаштувати інтеграцію встановіть застосунок з Маркета. Додаткових налаштувань не потрібно. Далі перейдіть до панелі управління віртуальною АТС: https://panel.onlinepbx.ru

На панелі керування onlinePBX перейдіть до Інтеграція > Bitrix24. Вставте домен свого порталу, натисніть «Підключити». Якщо домен введений вірно, у браузері відкриється нова вкладка з інформацією, що Токен зареєстрований. Закрийте вкладку. Після цього сторінка з налаштуванням перезавантажиться. Виберіть необхідні функції та відповідального за замовчуванням користувача в Бітрікс24. Натисніть "Зберегти".