НОВА ПОШТА off.

Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

НОВА ПОШТА off.
Студия Константина Козакова
Встановити
Скріншоти
ПРОЛОГ
"...Наша компанія виробляє та продає сир для грилю "Халумі"
у тому числі й онлайн, тому доставку ми огранізовуємо  
завдяки "Новій Пошті".
Для відслідковування відправлень
наші співробітники кожен раз власноруч перевіряли на сайті
"Нової Пошти" їх статус і вносили зміни до Бітрікс24.
Це вкрай набридло й ми зробили для себе застосунок,
який вносить зміни автоматично. Можливо, він стане
й вам у нагоді, бо ми зробили його публічним..."

Костянтин Козаков (керуючий партнер)      Застосунок дозволяє автоматизувати процес відслідковування шляху вашого відправлення й змінювати стадії угоди Бітрикс24, в залежності від етапу переміщення вашого відправлення.  Відповідність статусу відправлення та стадії угоди ви налаштовуєте за власним побажанням при інсталяції застосунку.

Як це працює:
- Ви вносите номер ТТН вашого відправлення в спеціальне поле в угоді  (застосунок створює в угоді нове поле для внесення в нього номеру ТТН Нової Пошти, або ви обираєте з уже існуючих полей вашого Бітрикс24).
- Застосунок надсилає запит до Нової Пошти й отримує купу даних про ваше відправлення, які частково зберігає в угоді, змінює стадію угоди згідно з вашими  налаштуваннями.

    У подальшому, 4 рази на добу застосунок збирає інформацію від "Нової Пошти" й аналізує зміни статусу вашого відправлення й поновлює дані в угоді, стадії в автоматичному режимі.
Такі запити продовжуються до того часу, поки Нова Пошта не скаже, що відправлення отримано, або від нього відмовились, або припинене зберігання.

За чашку кави на тиждень ви вивільняєте час своїх співробітників від контролю доставки відправлень, зводите нанівець людський фактор перевірки. Потрошку автоматизуєте процеси, надсилаючи смс та листи, якщо відправлення не отримане вчасно. Застосунок  розповсюджується по підписці на Бітрікс24.Маркет Плюс

Версія 2
Додана можливість використовувати  різні напрямки Угод (різні воронки), декілька ключів Нової Пошти

Версія 1
Застосунок для трекінгу (відслідковування) посилок Нової Пошти, внесення цих даних до угод Бітрикс24, зміни статусів угод відповідно до статусів Нової Пошти

Підтримка за тел 0-800-219-003 (безкоштовно з усіх телефонів в Україні)
або по Email konstantin.kozakov@cremaprodotti.com.ua

Дякую й гарного дня.
З повагою, Костянтин Козаков
"kozakoff TM"
Перед встановленням застосунку поміркуйте, яким стадіям угоди вашого Бітрикс24 мають відповідати наступні статуси відправлення Нової Пошти.  Можливо ви додасте декілька нових статусів у свої угоди?

Одній стадії угоди будуть відповідати декілька статусів Нової Пошти.
(Даю підказку - додати свої стадії можна й пізніше, коли запустите додаток НОВА ПОШТА off і заповните таблицю відповідності)

Ось, що відповідає  Нова Пошта:
"1", "Нова пошта очікує надходження від відправника"
"2", "Видалено"
"3", "Номер не знайдено"
"4", "Відправлення у місті ХХXХ. (Статус для міжобласних відправлень)"
"41", "Відправлення у місті ХХXХ. (Статус для послуг локал стандарт і локал експрес - доставка в межах міста)"
"5", "Відправлення прямує до міста YYYY."
"6", "Відправлення у місті YYYY, орієнтовна доставка до ВІДДІЛЕННЯ-XXX dd-mm. Очікуйте додаткове повідомлення про прибуття."
"7", "Прибуло у відділення"
"8", "Прибуло у відділення"
"9", "Відправлення отримано"
"10", "Відправлення отримано %DateReceived% Протягом доби ви одержите SMS-повідомлення про надходження грошового переказу та зможете отримати його в касі відділення «Нова пошта»."
"11", "Відправлення отримано %DateReceived%. Грошовий переказ видано одержувачу."
"14", "Відправлення передано до огляду отримувачу"
"101", "На шляху до одержувача"
"102", "Відмова одержувача"
"103", "Відмова одержувача"
"104", "Змінено адресу"
"105", "Припинено зберігання"
"106", "Одержано і створено ЕН зворотньої доставки"
"108", "Відмова одержувача"

Запускаєте процес установки:
Відкривається таблиця відповідності, в яку автоматично підтягнуться існуючі у вас стадії угод.

1. Ви обираєте для потрібних статусів Новоі Пошти свої стадії угод з випадаючих списків або лишаєте "пропустити" - тоді при такій відповіді Нової Пошти стадія угоди не зміниться.
2. Обираєте вже існуюче поле, в яке будете внесено номер ТТН Вашого відправлення, або виключаєте вимикач у ліве положення й застосунок автоматично створить поле для ТТН. Його назва буде "UF_CRM_TTN_FIELD".
3. Треба внести API - ключ з кабінету Нової Пошти (це ваш ключ до замку запитів Нової Пошти). https://new.novaposhta.ua - Налаштування - Розробникам - Створити ключ і скопіювати його в застосунок (Приклад ключа f8d56f14ee0e8974952756b91a00148b). Якщо ви не зареєстровані на сайті Нової Пошти - саме час зробити це
4. Натискаєте кнопку "Зберегти" й вуа-ля!
Застосунок встановлено!

Для коригування відповідності Статусів Нової Пошти й стаді угод Бітрікс24 треба в Застосунках вашого Бітрікс24 знайти наш застосунок і запустити його. Відкриється таблиця з уже збереженими налаштуваннями - корегуйте на здоров'ячко!

При редагуванні угоди натисніть на "Вибрати поле" та оберіть поля NP_CODE, NP_STATUS, та поле для введення ТТН (TTN_FIELD або ваше) для того, щоб бачити відповіді Нової Пошти та поле для ТТН.