Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Розширена інтеграція з Zoom - Bitconf

Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Розширена інтеграція з Zoom - Bitconf
Сергей Козлов
Безкоштовно
містить вбудовані покупки
Встановити
Скріншоти
Застосунок, який дозволяє створити Zoom-зустрічі та відправити запрошення клієнтам автоматично (роботи), cтворювати Ліди з зареєстрованих на Zoom-зустріч.

Використовуй Zoom прямо в Бітрікс24: призначай зустрічі, розсилай запрошення, відстежуй участь, здійснюй автоматичну обробку лідів і продажі, економ на зберіганні записів.

– Створюй і призначай Zoom-конференції прямо з Календаря або CRM Бітрікс24.
– Призначай клієнтам дзвінок прямо з Календаря, Ліда, Угоди, Контакту або Компанії.
– Автоматично створюй Ліди в Б24 з усіх, хто зареєструвався на Zoom-зустріч.
– Підключай відразу кілька колег-користувачів Zoom і обирай, хто з них буде розмовляти з клієнтом.
– Дізнавайтеся, чи брав участь клієнт у конференції, коли приєднався, коли відключився від неї.
– Роби загальні або індивідуальні запрошення – відстежуй, хто брав участь, контролюй доступ до платних конференцій.
– Автоматично запрошуй клієнтів на Zoom конференції.
– Будуй автоматичні воронки для маркетингу та продажів.
– Отримуй посилання на запис конференції з хмари Zoom.
– Автоматично зберігай записи конференцій з хмари Zoom на Google Диск. Це значно дешевше.


Хочеш побачити список можливостей цього застосунка в порівнянні з іншими інтеграціями Zoom і Бітрікс24?
Читай тут: https://bitconf.online


Як запланувати Zoom-конференцію з клієнтом?

Варіант 1 – за допомогою роботів в CRM (це унікальна функція застосунку Bitconf)
– Створи робота, який створює Zoom зустріч на потрібній тобі стадії Ліда або Угоди.
– Створи робота, який відправляє посилання на зустріч клієнту.

Варіант 2 – iз CRM
– Відкрийте лід (або угоду, контакт, компанію) в CRM. Клацніть випадаюче меню у журналі дій у правій колонці та натисніть на пункт "Bitconf";
– У спливаючому вікні створіть нову зустріч або оберіть будь-яку з існуючих;
– Посилання для запрошення буде збережено у виділеному полі Ліда (або Угоди, Контакту, Компанії) та відображене в журналі. Скопіюйте його або надішліть прямо звідти. Іноді Бітрікс24 показує це не миттєво, тому просто оновіть сторінку, щоб побачити посилання, що генерується.

Варіант 3 – з Календаря
– У налаштуваннях застосунка встанови галочку для опції "Автоматично створювати зустріч у Zoom для кожної події, яка створюється в календарі Бітрікс24, і додавати в неї Zoom-посилання".
– Відкрий Календар і створи Подію, збережи її.
– Почекай пару секунд і відкрий Подію знову.
– Усередині події відкрий Опис – там з'явиться посилання-запрошення в Zoom. Відправ його клієнту.
* Створювати Zoom-запрошення прямо з календаря Бітрікс24 – це унікальна функція застосунку Bitconf.Як дізнатися, чи приєднався клієнт до Zoom-конференції чи вебінару?

Ця функція доступна лише на платних тарифах Zoom. Коли клієнт приєднується або залишає ваш сеанс Zoom, Bitconf додає цю інформацію до журналу Б24. Тож ви дізнаєтесь, чи брав він колись участь та скільки часу там точно провів. Плануйте подальші дії на основі цієї інформації.

Увага: Якщо ви надіслали посилання на запрошення багатьом клієнтам, ви побачите всі їх імена в журналі картки CRM.Як створити автоматичну воронку за допомогою Zoom?

Використовуйте правила автоматизації та бізнес-процеси Бітрікс24, але перед початком переконайтеся, що у вашому тарифі Бітрікс24 є така опція.
Найпростіший спосіб:
1. Створи робота, який створює Zoom зустріч на потрібній тобі стадії Ліда або Угоди. Посилання-запрошення зберігається автоматично в полі "Zoom (Bitconf)".
2. Створи робота, який відправляє посилання на зустріч клієнту.Як автоматично створювати Ліди з усіх, хто зареєструвався на Zoom-зустріч?

1. Створити Zoom-зустріч. В налаштуваннях зустрічі вкажи, що для входу потрібна реєстрація.
2. В налаштуваннях Bitconf відзнач галочкою опцію "Автоматично створювати Ліди з всіх зареєстрованих"
3. Створити будь-який (можна не справжній) Лід. У ньому виклич Bitconf і обери запрошення на створену в п.1 зустріч. (Тут можна обрати і унікальне запрошення, але воно спрацює коректно, тільки якщо в анкеті реєстрації на зустріч немає обов'язкових питань, тому ми рекомендуємо використовувати просте запрошення).
Готово! Тепер всі, хто братиме участь в цій зустрічі, будуть заповнювати реєстраційну форму, а їх дані по закінченні зустрічі Bitconf завантажить з Zoom і покладе в Лід в форматі CSV і JSON, а також створить в Б24 окремий новий Лід для кожного учасника і покладе в нього дані, які цей учасник заповнив при реєстрації.Що робити, якщо у вас багато колег використовують як Zoom, так і Бітрікс24, і кожен має кілька зустрічей/вебінарів?

У налаштуваннях застосунку Bitconf оберіть сторінку синхронізації працівника. Оберіть, який користувач Zoom відповідає користувачу Бітрікс24 і збережіть налаштування, коли вони будуть закінчені. Після цього орієнтуватися в розкладі стане дуже легко.


https://bitconf.online

Версія 20

 1. В опис Події у Календарі тепер додається час початку Zoom-конференції.
 2. Відео та аудіо записи Zoom-конференцій тепер можна зберігати на Диск Бітрікс24.
 3. І ще 15 покращень, включаючи оптимізацію роботи з API Zoom.

Версія 19

 • Полегшено зіставлення Zoom-акаунтів користувачам Бітрікс24. Тепер у вкладці "Синхронізація" додана кнопка, натискання на яку автоматично зіставляє користувачів за адресою емайл. Це дуже зручно для тих, хто має багато співробітників. Після зіставлення не забудьте натиснути кнопку "Зберегти" унизу вкладці.

 • Додано автоматичне оновлення налаштувань zoom-конференцій. Якщо ви створюєте zoom-зустріч для події в календарі Б24, а потім змінюєте налаштування (дату, час, тривалість) цієї події, вони відповідним чином зміняться і в zoom-зустрічі. Зверніть увагу: Zoom дозволяє не більше 100 таких оновлень на добу.

Версія 18
У всі сутності CRM (Лід, Угода, Контакт, Компанія) додано два нових поля:
- коли запрошений користувач приєднався до конференції (UF_CRM_BITCONF_PARTICIPANT_JOINED_AT);
- коли запрошений користувач вийшов із конференції (UF_CRM_BITCONF_PARTICIPANT_LEFT_AT).

Якщо користувач входив/виходив кілька разів, то поля буде записано час першого входу і час останнього виходу. Якщо за посиланням надійшло/вийшло кілька користувачів, то в поля буде записано час першого входу першого користувача та час виходу останнього користувача.
Дані з Zoom приходять у CRM через кілька (1-5) хвилин після завершення конференції.

Версія 17

 1. Додано новий робот для запрошення на вже існуючу конференцію (раніше він працював тільки для вебінарів). Працює у всіх сутності CRM (Лід / Угода / Контакт / Компанія). Для роботи робота Zoom-аккаунт, який створив конференцію, повинен бути платним.
 2. Додана відмітка про участь запрошеного в конференції (вебінари поки не підтримуються) працює у всіх сутності CRM (Лід / Угода / Контакт / Компанія). Відмітка записується в окреме поле у ​​вигляді значення "true" або "false".
 3. Додані нові поля, в які записуються дата і час (із зазначенням часового поясу) запланованого початку і кінця конференції Zoom (вебінари поки не підтримуються). Спираючись на цю інформацію, можна, наприклад, слати клієнту нагадування перед початком або матеріали за підсумками зустрічі.

Версія 16
Якщо ви копіюєте записи конференцій/вебінарів з хмари Zoom на Яндекс.Діск або Google Диск, то тепер посилання на записи зберігаються в окремих полях по суті CRM. Тепер можна автоматизувати їх обробку. Наприклад, розсилати записи вебінарів клієнтам.

Версія 15
Тепер Bitconf автоматично створює Ліди з тих, хто реєструється на ваші зустрічі в Zoom. (Реєстрації на вебінари поки не підтримуються). Для цього включіть відповідну опцію в налаштуваннях застосунка. Ліди створюються в Б24 тільки після закінчення зустрічі. У назві Ліда вказується назва зустрічі, щоб ви не заплуталися, з якою зустрічі прийшов Лід. Відповідальним за Лід призначається той, кому підтверджено в налаштуваннях Zoom-користувач, який створив зустріч. Дані, які вказав учасник при реєстрації, кладуться в Лід у вигляді коментаря.

Хочете що-небудь додати або змінити в цій функції – напишіть листа на support@bitconf.online

Версія 14
Тепер Bitconf вміє завантажувати дані зареєстрованих на зустріч і зберігати їх в CRM в форматі CSV-файлу. Таким чином ви отримуєте дані в двох форматах – JSON і CSV. Нагадуємо, дані вивантажуються з Zoom в Бітрікс24 тільки після завершення зустрічі. Функція працює тільки для зустрічей - для вебінарів вона поки не реалізована.

Версія 13
У налаштуваннях Zoom-зустрічі (якщо у вас платний тариф в Zoom) ви можете вимагати від учасників заповнювати форму. Багато хто таким шляхом збирають ліди, а потім вручну переносять їх в Б24. Тепер Bitconf вміє вивантажувати всі дані заповнення цих форм у CRM автоматично. Зараз ця функція працює тільки у зустрічах, вебінари поки не підтримуються. Ці дані розміщюються в текстове поле [UF_CRM_BITCONF_PARTICIPANT_REGISTRATION_FORM] у форматі JSON, щоб вам було зручно парсити їх. Якщо такий спосіб вам незручний, напишіть нам, ми постараємося реалізувати ваш варіант.

Зверніть увагу, дані вивантажуються з Zoom у Бітрікс24 тільки після завершення зустрічі.

Версія 12
Тепер застосунок підтримує не тільки конференції Zoom, а й вебінари (веб-семінари). На поточний момент це єдиний застосунок Бітрікс24, яке підтримує роботу з вебінарами Zoom.

 • Запросити клієнта на вебінар можна як вручну, просто обравши потрібний вебінар зі списку, так і автоматично роботом.
 • Робот звертається до API вебінарів Zoom, забирає звідти посилання-запрошення на потрібний вебінар, зберігає її в CRM Б24 в поле [Zoom (BITCONF)]. Це посилання ви можете відправляти клієнту іншим роботом в емайл, смс, через месенджер або обробляти бізнес-процесом.

Версія 11
– Раніше Zoom-зустрічі автоматично створювалися на кожну Подію в Календарі Бітрікс24, навіть на ту, для якої планувати зустріч у Zoom не потрібно. Тепер ви можете задати умову так, що Zoom-зустріч і посилання на неї будуть створюватися, тільки коли в назві Події міститиметься ключове слово або код.
– Додана можливість вийти (разлогінитися) з підключеного в застосунку Zoom-акаунта.

Версія 10

 1. Тепер Bitconf підтримує роботу роботів у CRM. Ви можете, наприклад, автоматично створювати Zoom-зустріч і висилати запрошення клієнту. Підтримуються звичайні і індивідуальні посилання-запрошення.
 2. Посилання на запис конференції в хмарі Zoom тепер зберігається не тільки в стрічці подій суті CRM, але і в окремому полі (UF_CRM_BITCONF_ZOOM_RECORDINGS).
 3. Застосунок працює, навіть якщо у вашому Бітрікс24 відключена CRM.

Версія 9
Якщо ваш тарифний план Zoom дозволяє робити записи конференцій в хмару Zoom, то тепер ви можете автоматично копіювати їх на Google Диск. Це дешевше, ніж зберігати записи в Zoom.

Версія 8
Тепер ви можете відправляти клієнтам індивідуальні посилання-запрошення. Ця функція зроблена спеціально для тих, кому важливо, щоб за посиланням в конференцію заходила чітко ідентифікована людина. Особливо актуально для тих, хто веде платні вебінари, майстер-класи, лекції, дає уроки, консультації та просто робить через Zoom платні трансляції. Коли клієнт сплатить за участь, просто надішліть йому індивідуальне запрошення. У Бітрікс24 буде зафіксовано, коли клієнт зайшов або покинув конференцію. Це дуже зручно для звітності та контролю - клієнт не зможе сказати, що він не був присутній. Ну, а якщо за індивідуальним посиланням замість однієї людини спробує увійти кілька, ви будете знати, який клієнт поводиться нечесно.

Версія 7
Якщо ваш тарифний план Zoom дозволяє робити записи конференцій в хмару Zoom, то тепер ви можете автоматично копіювати їх в інші хмарні диски. Це дешевше, ніж зберігати записи в хмарі Zoom.

Версія 6
Створюйте Zoom-зустрічі з календаря Бітрікс24. У налаштуваннях застосунку можна вказати, щоб Zoom-зустріч створювалася автоматично на всі події, що створюються в календарі. Посилання-запрошення додається в опис події автоматично.

Версія 5
Додана підтримка записів Zoom-конференцій (записи в хмару доступні тільки на платних тарифах Zoom). Якщо конференція записувалася, як тільки запис стає доступним, посилання на нього з'являється в Бітрікс24 у відповідній сутності CRM. Зручно вести облік домовленостей з клієнтами, контролювати роботу менеджерів і т.п. Права на доступ до записів визначається Zoom'ом.

Версія 4
– Создайте  Zoom-конференцию и/или  выберите существующую – в карточке CRM  автоматически создастся Дело  (Встреча) и добавится в Календарь  ответственного сотрудника. Включить  эту функцию можно в Настройках  приложения. По окончании конференции  Дело будет помечено как выполненное  автоматически.

– Встроили  техническую поддержку прямо в  приложение. Ищите зеленую кнопку в правом  верхнем углу. Пишите, если  хотите что-то добавить, улучшить,  исправить.

Версія 3
– Теперь приложение работает во всех сущностях CRM – Zoom встроен в Лиды, Сделки, Контакты и Компании.
– Запускать приложение можно как в любой из карточек CRM, так и из их списка.

Версія 2
– Улучшена синхронизация с Zoom
– Улучшено отображение списка сотрудников при синхронизации

Версія 1
Расширенная интеграция с Zoom – Bitconf

Якщо щось не працює або працює не так, якщо у вас є запитання, ідеї, побажання, пропозиції щодо доопрацювання – напишіть нам листа на адресу support@bitconf.online. Зазвичай ми відповідаємо протягом години в робочий час.
Вимоги

Для проведення інтеграції необхідно:
- мати акаунти в обох сервісах;
- авторизуватися в них з максимальними правами адміністратора. (Ці права потрібні тільки для установки застосунку та налаштування інтеграції. Для подальшого використання права адміністратора не потрібні).

Застосунок працює як на платних, так і на безкоштовних тарифах Zoom.Щоб встановити застосунок

Увійдіть у ваш акаунт Бітрікс24 з правами Адміністратора.
Всередині вашого Б24 оберіть розділ "Застосунки" в меню зліва, щоб перейти в каталог застосунків. Далі в рядку пошуку введіть 'Bitconf' і знайдіть застосунок.
Натисніть "Переглянути", а потім "Встановити".Налаштування та використання застосунку

Після установки застосунку необхідно дати йому дозвіл зв'язатися з вашим акаунтом в Zoom. Натисніть кнопку "Підключити Zoom". Застосунок попросить дозволити йому доступ – надайте його. Застосунку знадобиться декілька секунд, щоб підключитися і завантажити дані з Zoom.
Після установки застосунок дозволяє здійснювати базові функції (створення Zoom-конференцій та отримання посилань-запрошень на них) прямо в інтерфейсі Бітрікс24, без необхідності заходити у ваш акаунт Zoom.


Деякі користувачі будують в Бітрікс24 автоматичні воронки продажів або налаштовують бізнес-процеси, у них багато користувачів у Бітрікс24 і в Zoom – може виникнути необхідність вказувати окремого конкретного користувача Бітрікс24. Тому застосунок дозволяє співставити, який користувач Бітрікс24 відповідає користувачеві в Zoom. Для співставлення знайдіть Bitconf у списку встановлених застосунків і запустіть його. У вас відкриється сторінка "Синхронізація співробітників". Вкажіть, хто кому відповідає в обох сервісах і натисніть кнопку "Зберегти".


Bitconf доступний у Календарі та у всіх картках CRM – Ліди, Угоди, Контакти, Компанії – як всередині картки, так і при перегляді їхнього списку. Якщо ви хочете призначити Zoom-конференцію клієнту з Ліда або надіслати йому посилання на вже існуючу конференцію, клікніть посилання Bitconf в меню коментаря в Ліді. У вікні застосунку вам буде запропоновано або створити Zoom-конференцію з нуля, або обрати будь-яку з вже існуючих. Якщо ви зробили співставлення співробітників, як описано в попередньому пункті, вам буде легко орієнтуватися, до кого зробити запис. Оберіть потрібну конференцію і натисніть кнопку Вибрати. Застосунок згенерує посилання на цей захід і вставить її у вигляді коментаря в стрічку подій в картці. Тепер ви можете скопіювати її та відправити клієнту (якщо у вас в Бітрікс24 підключені відповідні сервіси, можна надіслати електронною поштою, в SMS, в WhatsApp, Instagram, Viber, Telegram і т.п.).
Згенероване посилання також зберігається в спеціальне поле "Zoom (Bitconf)", так що якщо вам потрібно передати це посилання роботу або використовувати в бізнес-процесі, звертайтеся до цього поля. Вміст цього поля оновлюється автоматично, якщо ви оберете іншу Zoom-конференцію або створите нову.

Якщо ви хочете призначати Zoom-конференції з Календаря, зайдіть в налаштування програми Bitconf (або попросіть зробити це адміністратора вашого порталу) і відзначте галочкою опцію "Автоматично створювати зустріч в Zoom для кожної події, створюваного в календарі Бітрікс24, і додавати в нього Zoom-посилання ". Створіть Подію в Календарі та збережіть її. Зачекайте пару секунд і відкрийте Подію знову, посилання на неї лежить в Описі. Описи посилання можна скопіювати і відправити клієнту.

Bitconf вміє автоматично зберігати всі записи зустрічей з хмари Zoom хмарні диски. Це дешевше, ніж зберігати записи в хмарі Zoom. Щоб активувати функцію зберігання, зайдіть в розділ "Зберігання записів" в налаштуваннях програми і підключіть один або кілька підтримуваних хмарних дисків. Будь ласка, майте на увазі, що Bitconf зберігає записи тільки тих конференцій, які були створені або на які були вислані запрошення через сам Bitconf.