Контроль відсутності

Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Скріншоти

Застосунок дозволяє вам вести повний облік відсутностей співробітників. Співробітники можуть відправляти заявки на відпустку, віддалену роботу, лікарняний і будь-який інший тип відсутності. Застосунок дозволяє вам гнучко налаштувати права доступу для узгодження заявок. Ви можете погоджувати заявки як через застосунок, так і через бізнес-процеси. Також ви можете відстежувати і вносити зміни в кількість відпускних днів кожного співробітника.

Вам доступно два формати відображення заявок на відсутність: загальний календар компанії і особистий календар кожного співробітника. Також вам доступний повний журнал обліку заявок, у якому будуть відображатися дати та статуси кожної заявки.

Застосунок підтримує інтеграцію з бізнес-процесами вашої компанії. Завантажує на ваш портал два шаблони бізнес-процесу, крім них ви можете використовувати власні шаблони. При надсиланні заявки на відсутність застосунок запустить потрібний бізнес-процес і ви зможете обробити заявку відповідно до корпоративних правил.

Встановіть застосунок і зробіть процес внутрішнього обліку відсутностей простим і прозорим для всіх співробітників вашої компанії.

Версія 1
Застосунок «Контроль відсутністі» дозволяє вам вести повний облік відсутностей співробітників.
Увага! На безкоштовних облікових записах Бітрікс24 доступна 30-денна пробна версія застосунку.

Стандартна процедура встановлення застосунку з Бітрікс24 Маркет.

Не потребує додаткових налаштувань.