Блоки для Бітрікс24.Сайти

Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Скріншоти
Чи можна зібрати унікальний Лендінг або навіть повноцінний сайт в конструкторі Бітрікс24.Сайти за 15 хвилин? З нашим набором блоків і шаблонів сторінок можна!

Ми створили більше 70 різноманітних блоків і 10 шаблонів сторінок для Бітрікс24.Сайтів. Тепер ви можете без зусиль створити абсолютно унікальний сайт, який буде приводити нових клієнтів.

Просто встановіть застосунок на свій портал і у вашому розпорядженні будуть сучасні блоки, яких немає в стандартному наборі блоків Бітрікс24.

Інтеграція з Instagram

Ми зробили для вас блоки, в яких автоматично будуть відображатися свіжі публікації вашого Instagram-акаунта. Ваші клієнти будуть завжди в курсі останніх подій.

Блоки з ефектом parallax

Сайт буде відповідати сучасним тенденціям в дизайні. Гарний сайт – запорука успішних продажів.

Нові блоки з "табами"

Зменшуйте час прокрутки вашого сайту за допомогою нових блоків з вкладками. Тепер ви можете розміщувати більше інформації в одному блоці, не боячись того, що ваш текст не дочитають.

Чому варто вибрати рішення від команди Frigat.NET?

Ми з 2004 року працюємо в області розробки сайтів. У нас накопичена експертиза в web-технологіях, і ми вирішили застосувати її в Бітрікс24.Сайти.

Встановивши наш набір блоків, ви отримаєте унікальні рішення, за допомогою яких зможете робити відмінні Сайти для свого бізнесу!

Нехай інтернет працює на вас!

Версія 1
Блоки від компанії Frigat.NET для Бітрікс24.Сайти

Публічна підтримка здійснюється у відкритій лінії.
Установка і початкові налаштування.

Рішення «Блоки для Бітрікс24.Сайти» встановлюється штатним чином з Маркету. Після установки в розділі Сайти вашого порталу з'явиться новий набір блоків і кілька шаблонів сторінок. Додаткових налаштувань застосунку проводити не потрібно.