Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

iMessage [LoopMessage]
LoopMessage
Безкоштовно
містить вбудовані покупки
Встановити
Скріншоти
Цей додаток робить пряму інтеграцію Bitrix24 з сервісом LoopMessage Server. Ви можете використовувати цей сервіс як альтернативний SMS шлюз, який допомагає знизити витрати на відправлення транзакційних SMS, а також уникнути обмежень і недоліків у стандартних SMS шлюзах.

iMessage - це внутрішній месенджер від Apple, який вбудований у їхній стандартний додаток Messages (Повідомлення). Основна перевага в тому, що він встановлений за замовчуванням на iPhone і відразу активований на 99% пристроїв. Таким чином, доставити повідомлення можна майже на будь-який пристрій iOS у світі.

Якщо ви вже використовуєте якісь SMS шлюзи для надсилання повідомлень, то LoopMessage може доповнювати вашу поточну інтеграцію

Основні переваги:

 • Низька вартість у порівнянні з SMS. Якщо зазвичай вартість відправки SMS коштує від 0.30 коп. до ~5 грн. (залежно від країни), то в LoopMessage вартість кожного повідомлення менше 0.30 коп.*

 • Немає прив'язки до вартості залежно від країни одержувача повідомлень. Оскільки деякі країни/регіони, відправка SMS може обходитися в дуже високу вартість.

 • Сервіс стягує оплату лише за успішно доставлене повідомлення, на відміну від звичайних SMS шлюзів, які стягують оплату за відправку, але не гарантують, що повідомлення буде успішно доставлено.

 • Можливість перевіряти статус доставки кожного повідомлення. Ви можете завжди перевірити, чи було успішно доставлено повідомлення до iMessage чи ні. Таким чином, у разі неуспішної доставки можна далі використовувати альтернативний спосіб відправки (WhatsApp, Viber, SMS).

 • Висока ймовірність доставки повідомлення на iPhone. На відміну від SMS шлюзів, де приблизно 90% повідомлень** доставляється успішно без можливості перевірки статусу доставки SMS. Таким чином, використовуючи звичайний SMS шлюз, на кожні 1000 грн ви втрачатимете 100 грн на повідомлення, які вони просто не змогли доставити, але при цьому взяли оплату за запит на відправлення.

 • Немає обмежень на довжину повідомлення. У той час, як у SMS існують обмеження в 70-160 символів на кожне повідомлення, iMessage можна відправляти повідомлення обсягом кілька тисяч символів.

 • Можливість надсилання повідомлень, знаючи лише email одержувача. В iMessage можна надсилати повідомлення не тільки за номером телефону, але й на e-mail користувача, якщо цей e-mail прив'язаний до iCloud облікового запису.

 • Можливість мати двосторонній зв'язок із отримувачем. Людина зможе відповідати на надіслане йому повідомлення, і Ви отримаєте відповідь у картці клієнта.

 • Повна підтримка автозаповнення полів. На iOS, якщо користувач чекає повідомлення з кодом OTP для авторизації, цей код може бути відразу автоматично заповнений в полі введення. Повідомлення, які надходять до iMessage, так само підтримують автозаповнення, як і у звичайних SMS.

Можливості додатку:

 • Надсилання повідомлень в iMessage з CRM картки контакту, Ліда. Доступність фільтрації по ПІБ та типу контакту.
 • Надсилання повідомлень в iMessage співробітникам. Доступність фільтрації по ПІБ, відділу та посади.
 • Збереження історії повідомлень у картці клієнта.
 • Підстановка повідомлення основних даних: прізвище, ім'я клієнта, дата, номер замовлення, етап угоди.
 • Відстеження статусу розсилки: активне, завершене, частково не доставлене;
 • Перевірка стану тарифного плану у модулі, без переходу в особистий кабінет.
 • Завантаження аудиторії для розсилки. Створення сегментів одержувачів із даних, закладених у систему CRM.
 • Автоматизація надсилання повідомлень до iMessage за допомогою роботів. Підтримка надсилання з використанням таких процесів: ліди, угоди або замовлення. Можливе гнучке настроювання автоматичного надсилання повідомлення при настанні вибраних подій.
 • Надсилання автоматичних повідомлень за тригерами: день народження клієнта, перехід на наступний етап угоди і т.д. Працює через функцію бізнес-процесів.
Поширені запитання
 • Що, якщо у одержувача Android, як йому прийде повідомлення?
Якщо буде визначено, що одержувач не є власником iOS пристрою, або він навмисно відключив iMessage на пристрої, то ви отримаєте від нашого сервісу помилку, що відправка не вдалася. У такому разі, можна вже використати альтернативний спосіб відправлення: Viber, WhatsApp, SMS. Така сама схема використовується, якщо надіслати повідомлення через WhatsApp або Viber на номер, у якого він не встановлений. Вам так само прийде у відповідь повідомлення про помилку.
 • Я не знаю, скільки у мене клієнтів використовує iOS пристрої. Звідки я можу знати, що в мене їх багато?
Можна знайти статистику щодо країн, де буде відображена інформація. Згідно з нею, в Україні використовується iOS пристроїв близько 20-30%. Залежно від типу бізнесу, частка iOS пристроїв може бути більшою, ніж відображають дані щодо загальної статистики по країні, наприклад, якщо продаються товари або послуги дорожчого сегмента. Як показують різні бізнес звіти, у власників пристроїв iOS купівельна спроможність зазвичай вище, ніж у власників Android пристроїв, що обов'язково слід враховувати.
Таким чином ви можете скоротити витрати на надсилання SMS дуже великої та платоспроможної частини користувачів, оскільки плата стягується лише за успішно доставлене повідомлення. На сьогодні, у світі понад 1 мільярд активних iOS пристроїв***, і наш сервіс дає вам можливість мати дешеву комунікацію з платоспроможною аудиторією.
 • Скільки коштує використання сервісу?
Прайс для малого та середнього бізнесу можна знайти на сайті.
Для більших обсягів вартість розраховується індивідуально.

 • Чи є безкоштовна версія продукту?

Так, ми маємо безкоштовний тариф, де ви зможете, підключивши наш сервіс, отримати можливість надсилати повідомлення з деякими обмеженнями. Безкоштовна версія підтримує надсилання лише тестових повідомлень на обмежену кількість номерів. Дані повідомлення містять в кінці додаткову строку, що вказує, що вони надіслані з тестового середовища, а також технічну інформацію про це повідомлення, щоб розробники могли тестувати інтеграцію.

 • Як буде виглядати доставлене повідомлення?

Для одержувача повідомлення в iMessage виглядатиме ідентичним SMS.

*Ця ціна розрахована при курсі 30 грн за один долар США и може відрізнятися в залежності від поточного курсу доллара США. Для більш детального розрахунку ви можете переглянути тарифи на сайті.

**Ця статистика заснована на індивідуальній аналітиці, якою з нами поділилися наші клієнти. Це значення може відрізнятися залежно від країни та мобільних операторів.

***дана статистика ґрунтується на відкритих джерелах в інтернеті.

Версія 1
Надсилайте повідомлення на будь-який iPhone за допомогою інтеграції з iMessage від LoopMessage.

1. Придбайте на сайті один із тарифних планів.
2. Після придбання ви отримаєте облікові дані для авторизації.
3. Під час надсилання повідомлень вибрати провайдер: iMessage
4. Для масових розсилок подайте запит на активацію в налаштуваннях плагіна.