Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Viber + SMS [SMS CLUB]
BLACK PRODUCTION
Встановити
Скріншоти
Офіційна Viber-розсилка клієнтам з назвою, логотипом вашої компанії та знаком верифікації ✔️.


ТЕКСТ ДО 1000 СИМВОЛІВ

Більше, ніж в звичайних SMS. Додавайте в повідомлення смайлики, викликайте у клієнтів емоції, акцентуйте увагу на головному.

РЕКЛАМНЕ ЗОБРАЖЕННЯ

Залучайте більше уваги, додавши зображення з товаром або акцією. Такі повідомлення краще запам'ятовуються. Виділяйтеся з натовпу!

ПОСИЛАННЯ В ТЕКСТІ

Доповніть ваше повідомлення, вказавши відразу кілька посилань на сайти, сторінки з акціями або іншою додатковою інформацією.

КНОПКА ПРИЗОВУ ДО ДІЇ

Відстежуйте кліки по кнопці, перевіряйте статус повідомлень в особистому кабінеті і CRM, додавайте UTM-мітки до посилання, збирайте статистику в Google Analytics.МОЖЛИВОСТІ ЗАСТОСУНКУ


РУЧНА ВІДПРАВКА VIBER ТА SMS ПОВІДОМЛЕНЬ

Потрібно відправити Viber повідомлення вручну?
Інформуйте ваших клієнтів прямо з картки ліда, угоди, контакта чи компанії.
Можна вказати додаткові номера телефонів, текст кнопки для переходу, URL посилання та URL картинки.

АВТОМАТИЧНА ВІДПРАВКА VIBER ТА SMS ПОВІДОМЛЕНЬ

Налаштуйте автоматичну відправку Viber та SMS повідомлень по досягненню стадії ліда або угоди. Менеджеру достатньо перемістити картку в потрібну стадію і повідомлення відправиться автоматично. Автоматизувати відправку повідомлень зможе навіть співробітник без потрібної кваліфікації.

ВІДКЛАДЕНІ VIBER ТА SMS ПОВІДОМЛЕННЯ (ПАУЗА)

Ви можете відправляти Viber та SMS повідомлення, обравши паузу. Просто налаштуйте в роботі потрібний вам період очікування та повідомлення відправиться тоді, коли ви захочете. Ви також можете обмежити відправку повідомлень тільки в робочий час, щоб не турбувати ваших клієнтів у вихідний.

ОПЦІЯ VIBER + SMS
Якщо вашим клієнтам або бізнес-партнерам не доходять Viber-повідомлення з яких-небудь причин (наприклад, застосунок було закрито або одержувач відписався від повідомлень), то автоматично відправиться SMS. При цьому текст SMS-повідомлення можна налаштувати окремо від тексту Viber-повідомлення.

СТАТУСИ ДОСТАВОК VIBER ПОВІДОМЛЕНЬ
Увімкніть опцію трекінгу статусів доставок Viber-повідомлень. Інформація з номерами телефонів, статусами доставок і текстом повідомлення повернеться вам у таймлайн. Працюватиме, навіть якщо в угоді декілька контактів та у кожного з них по декілька телефонів.

СТАТУСИ ДОСТАВОК SMS ПОВІДОМЛЕНЬ
Кожне ваше повідомлення буде автоматично відслідковуватися, а статуси повідомлень — оновлюватися. Тож ви завжди будете знати чи дійшло SMS клієнту.

МАСОВА РОЗСИЛКА SMS ПОВІДОМЛЕНЬ
Використовуйте CRM на повну потужність! Об'єднуйте ваших клієнтів у сегменти за допомогою CRM-маркетингу та інформуйте їх про головні події у вашій компанії.

НЕОБМЕЖЕНА КІЛЬКІСТЬ АЛЬФА-ІМЕН VIBER ТА SMS

У вашому холдингу декілька компаній або брендів? Обирайте потрібне вам альфа-ім'я простим вибором зі списку. Усі альфа-імена SMS автоматично підтягуються з вашого особистого кабінету.

ПЕРЕВІРКА НОМЕРІВ ПРИ ВІДПРАВЛЕННІ

Якщо у вашій CRM номери телефонів контактів або компаній зберігаються в різному форматі (наприклад, 067-ХХХ-ХХ-ХХ або 38067ХХХХХХХ), то застосунок автоматично відформатує їх до потрібного вигляду перед відправкою. Телефони в самих картках при цьому застосунок не змінює.

ПІДКАЗКИ В НАЛАШТУВАННЯХ АКТІВІТІ

Не пам'ятаєте яка довжина Viber-повідомлення або в якому форматі вказати посилання на фото? В налаштуваннях робота/активіті додані підказки для починаючих та досвідчених фахівців.

ВІДПРАВКА VIBER ТА SMS ПОВІДОМЛЕНЬ КОНТАКТАМ І КОМПАНІЯМ

Вашому бізнесу потрібно відправляти Viber-повідомлення юридичним особам? Досить в настройках робота/активіті обрати компанію та повідомлення відправиться як і звичайному контакту.

РЕЗУЛЬТАТИ ВІДПРАЦЮВАННЯ АКТІВІТІ

Хочете налаштувати автоматизацію більш гнучко? Використовуйте додаткові результати робота/активіті для моделювання складних сценаріїв у роботі вашого бізнесу.

МОЖЛИВІСТЬ ПІДСТАНОВКИ ЗМІННИХ В АКТІВІТІ

Ви досвідчений користувач CRM? Скористайтеся підстановкою змінних при налаштуванні автоматизації для максимального контролю над процесом!

ВІДПРАВКА SMS У ЦЕНТРІ ПРОДАЖІВ
У вас малий бізнес і швидкі продажі? Надсилайте за допомогою SMS посилання на оплату замовлення. Клієнт перейде за посиланням і оплатить товари, а результат повернеться до вас в угоду.


ПРАЦЮЄ НА ТАРИФАХ:

  1. хмарні Бітрікс24 (демо-режим на 30 днів)
  2. хмарні Бітрікс24 (усі тарифи)
  3. коробкові Бітрікс24 (будь-які редакції)

ПРАЦЮЄ З СУТНОСТЯМИ:
  1. лід
  2. угода
  3. контакт
  4. компанія
  5. замовлення
  6. смарт-процеси (скоро)

Версія 2
Додали ручну відправку Viber повідомлень з лідів, угод, контактів, компаній.

Версія 1
Інформуйте ваших клієнтів за допомогою SMS і Viber повідомлень прямо з вашої CRM!

Онлайн-чат на сторінці застосунку (після встановлення)

Крок 1.

Логіном в особистому кабінеті провайдера виступає номер телефону.

Введіть номер телефону, під яким буде створений обліковий запис або вкажіть номер телефону, під яким вже був створений обліковий запис раніше.


Відкрити зображення на весь екран


Крок 2.

На вказаний номер телефону прийде SMS з кодом. Введіть його у відповідне поле.

Вкажіть email для сповіщень і ПІБ користувача.

Якщо обліковий запис вже був створений раніше на сайті провайдера та email з ПІБ були заповнені в особистому кабінеті, то не хвилюйтеся, введені вами дані на поточному кроці НЕ перезапишуть дані в особистому кабінеті.


Відкрити зображення на весь екран


Крок 3.

Якщо ви реєструєтеся вперше, то на вказаний номер телефону прийде SMS з паролем від особистого кабінету на сайті провайдера. Введіть його у відповідне поле та збережіть зміни.

Токен облікового запису автоматично підтягнеться з сайту провайдера. Знайти його можна в профілі облікового запису.

Якщо до вашого облікового запису вже прив'язані альфа-імена SMS, то вони автоматично будуть підключені і ви зможете їх використовувати для відправки SMS.

Якщо до вашого облікового запису вже прив'язане альфа-ім'я Viber, то вкажіть його на сторінці налаштувань застосунку у відповідному полі та збережіть зміни.


Відкрити зображення на весь екран