Обмін з Бітрікс Управління сайтом

Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Обмін з Бітрікс Управління сайтом
ТОВ «Бітрікс24»
Безкоштовно
Встановити
Скріншоти

Цей застосунок дозволить вам працювати із замовленнями вашого існуючого інтернет-магазину на платформі «Бітрікс: Управління сайтом» прямо у вашому Бітрікс24. Заходьте в угоду та керуйте замовленнями прямо із картки CRM.


Вам зателефонував клієнт, який хоче зробити нове замовлення? Ви можете в режимі телефонного дзвінка сформувати замовлення, пов'язане з угодою Бітрікс24. Створіть нову угоду, не прив'язуючи її ні до якого клієнта, натисніть «Нове замовлення» і, у слайдері, заповніть дані клієнта та параметри його замовлення в інтернет-магазині. Після збереження замовлення, він автоматично з'явиться в таймлайн угоди, а контактні дані клієнта будуть прикріплені до угоди у вигляді зв'язаного контакту або компанії.


Вам потрібно опрацювати відразу кілька замовлень одного клієнта? Створіть нову угоду або відкрийте існуючу, натисніть «Реєстр» і, у слайдері, оберіть замовлення клієнта в інтернет-магазині. Натисніть кнопку «Синхронізувати з Бітрікс24». Обрані замовлення з'являться в таймлайн угоди, а контактні дані клієнта будуть прикріплені до угоди у вигляді зв'язаного контакту або компанії.


Вам не потрібно вручну переносити дані покупців у Бітрікс24 – контактна інформація автоматично передається до Бітрікс24 в момент прив'язки замовлення покупця інтернет-магазину до угоди. Залежно від типу платника (фізична чи юридична особа) у Бітрікс24 створюється контакт або компанія.

Ви можете швидко керувати продажами, володіючи повною інформацією про те, що відбувається прямо в картці угоди: статуси, відвантаження та оплати замовлень відображаються у таймлайні в реальному часі.

Необхідні вимоги до платформи Бітрікс: Управління сайтом:

  1. Встановлена ​​версія модуля Магазин 20.0.301 або пізніша.

  2. Коректно налаштована підтримка протоколу https на сервері.

  3. Підтримка виведення сторінок адміністративного розділу магазину в iframe.

Докладніше про налаштування та системні вимоги можна прочитати у відповідному матеріалі.

Версія 3
Поліпшено роботу інтеграції

Версія 2
Незначні покращення

Версія 1
Обмен с 1С-Битрикс Управление сайтом

https://www.bitrix.ua/support/index.php

Інструкція з налаштування сервера інтернет-магазину https://helpdesk.bitrix24.ua/open/11118031/

Встановіть рішення та дотримуйтесь інструкцій