Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Скріншоти

Для встановлення просто зареєструйтеся в Wazzup. Ви зможете безкоштовно протестувати сервіс. Протягом 5 хвилин з вами зв'яжуться наші експерти — вони розкажуть, як компанії з вашої галузі покращили результати за допомогою Wazzup і налаштують його під ваші завдання.

Wazzup — це інструмент для збільшення прибутку компаній через месенджери. Ми підключаємо WhatsApp, Instagram, Telegram і ВКонтакте до Бітрікс24.

WhatsApp є на телефонах 40% населення України, а відкриваємість повідомлень в ньому більше 95%. Якщо продавець напише в WhatsApp — клієнт йому відповість.

У менеджера буде на 70% більше часу на спілкування з клієнтами

У середньому менеджери дзвонять півтори години в день. Ще годину в день вони заповнюють CRM і чекають, коли буде завантажено угоди. Wazzup автоматизує рутину і економить менеджерам цю годину. В результаті менеджери будуть дзвонити не півтори години в день, а два з половиною, завдяки чому стануть продавати більше.

Компанія не втратить клієнтів, якщо менеджер візьме відпустку або звільниться

Все листування з клієнтами зберігаються в Бітрікс24. Якщо продавець взяв відпустку, лікарняний або звільнився, компанія не втратить клієнтів, з якими спілкувався цей співробітник. Досить змінити відповідального в пару кліків.

Виключаємо втрату заявок

У Wazzup керівник бачить усі повідомлення менеджера без відповіді. Повідомлення про пропущені пропаде тільки після відповіді, а не після прочитання.

Менеджер може працювати з телефону

Якщо менеджер поїде на зустріч або просто відійде від комп'ютера, він зможе продовжити роботу з телефону, а все листування буде потрапляти в Бітрікс24.

Пишіть в нашу підтримку. Відповімо за 5 хвилин 24/7. Ми розповімо, як компанії з вашої галузі покращили результати за допомогою сервісу, налаштуємо його під завдання вашого бізнесу і навчимо менеджерів користуватися сервісом, а керівників - їх контролювати.

Версія 2

  • Додана можливість підключення до Відкритих Ліній

  • Додана можливість інтеграції Instagram (директ і коментарі)

  • Додана можливість автоматичної відправки повідомлень через бізнес-процеси

  • Додані нові налаштування

  • Доданий глобальний чат з усіма діалогами

Версія 1
Додаток дозволяє приймати і відправляти повідомлення вашим клієнтам через WhatsApp прямо з картки в Бітрікс24.

  • При новому вхідному повідомленні на ваш номер WhatsApp створюється новий контакт або лід (вибирати в настройках).
  • Якщо пише ваш існуючий клієнт, то листування автоматично причепиться саме до нього (пошук по номеру телефону).
  • Якщо ви самі хочете написати клієнту, то просто треба натиснути на кнопку WAZZUP в меню дій в картці клієнта.
Можна відправляти в обидві сторони картинки і будь-які файли до 10 мб.

Від клієнтів можна отримувати гео позицію, контакти і голосові повідомлення.
Нотифікація про нові повідомлення приходить в єдиний чат, в якому видно скільки повідомлень і від якого номера на даний момент не прочитані.

  • Для встановлення просто зареєструйтеся в Wazzup. Протягом 5 хвилин з вами зв'яжуться наші експерти — вони розкажуть, як компанії з вашої галузі покращили результати за допомогою Wazzup і налаштують його під ваші завдання