Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Скріншоти
Безкоштовний застосунок для автоматичної сегментованої СМС-розсилки призначений для збільшення продажів в малому і середньому бізнесі.
Використовуйте один з самих потужних маркетингових інструментів для онлайн і оффлайн продажу.

Застосунок інтегровано з сервісом СМС-розсилок - TurboSMS
Відправлення СМС здійснюється по тарифам сервісу.

Можливості застосунку для Вашого бізнесу:


1. Система роботи з декількома альфа-іменами - тепер вибір можливий безпосередньо в момент відправлення.

2. Відправлення SMS тільки лідам або контактам з певних рекламних каналів.

3.   Відправлення SMS лідам, контактам, компаніям окремо - підбирайте спеціальні пропозиції для Ваших потенційних клієнтів і людей / компаній, з якими вже давно працюєте.

4.   Відправлення SMS компаніям тільки з певним видом діяльності - надсилайте різні акції окремо для клієнтів, які займаються оптом і роздрібом. Використовуйте різні пропозиції для клієнтів з різним видом діяльності.

5.    Відправлення SMS з бізнес-процесів Лідів, Контактів, Компаній, Угод:

  • повідомлення на довільні номера
  • повідомлення ліду
  • повідомлення контакту
  • повідомлення компанії
6. Автовідправлення SMS-повідомленняз ланцюжка Вашого бізнес-процесу - налаштуйте відправку повідомлень саме в той час і в тих умовах, коли вам потрібно.

7.  Відправлення SMS за допомогою роботів CRM - автоматизуйте рутинну роботу: запрограмуйте автоматичну відправку SMS при виконанні певних умов (досягнення лідом певного статусу і т. Д.).

8. Усі надіслані SMS зберігаються в списку справ вашого ліда, контакту або компанії, а також по потрапляють в його Живу Стрічку, щоб ви завжди бачили повну історію комунікацій.

Використовуйте модуль сегментованої SMS - розсилки і збільшуйте ваші продажі!

ВАЖЛИВО! На коробкових версіях Бітрікс24 коректна робота застосунку можлива тільки по протоколу HTTPS з правильним SSL сертифікатом

Компанія Auspex налаштовує Бізнес-Процеси і створює нові застосунки в Бітрікс24, щоб зробити користування вашим Бітрікс24 ще зручнішим.
Якщо вам не вистачає функціоналу, і ви хочете отримати застосунок саме під ваш бізнес, звертайтеся за телефоном +38 (032) 242-80-03 або напишіть нам на пошту info@auspex.company.
Наші фахівці нададуть вам детальну консультацію.

Версія 1
1. Система работы c несколькими альфа-именами - теперь выбор возможен непосредственно в момент отправки.

2. Отправка SMS только лидам или контактам из определенных рекламных каналов.

3. Отправка SMS лидам, контактам, компаниям по отдельности - подбирайте специальные предложения для Ваших потенциальных клиентов и людей / компаний, с которыми уже давно работаете.

4. Отправка SMS компаниям только с определенным видом деятельности - присылайте различные акции отдельно для клиентов, которые занимаются оптом и розницой. Используйте различные предложения для клиентов с различным видом деятельности.

5. Отправка SMS из бизнес-процессов Лидов, Контактов, Компаний, Сделок:

  • сообщение на произвольные номера
  • сообщение лиду
  • сообщение контакту
  • сообщение компании

6. Автоотправление SMS-сообщения с цепочки Вашего бизнес-процесса - настройте отправку сообщений именно в то время и в тех условиях, когда вам нужно.

7. Отправка SMS с помощью роботов CRM - автоматизируйте рутинную работу: запрограммируйте автоматическую отправку SMS при выполнении определенных условий (достижения лидом определенного статуса и т. д.).

8. Все отправленные SMS сохраняются в списке дел вашего лида, контакта или компании, а также по попадают в его Живую Ленту, чтобы вы всегда видели полную историю коммуникаций.

Підтримка здійснюється через відкриту лінію компанії «Аuspex» в Маркетплейсі або ви можете зв'язатися з нами через Відкриту Лінію в самому застосунку в закладці Допомога.

Платна консультація за тел. +38 032 242 80 03 або залиште заявку про консультацію на нашому сайті auspex.com.ua
Встановлення:

1. Встановіть модуль з Маркетплейс «Бітрікс24»
2. Перегляньте детальну відео інструкцію по налаштуванню і роботі з застосунком, яка знаходится в застосунку в закладці Допомога.
3. Для підключення служби розсилки використовуйте інструкцію в розділі Налаштування.