Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Скріншоти
Будь на зв’язку з Клієнтами, контролюй Ліди, персоніфіковано працюй з Контактами, швидко конвертуй Угоди в продажі за допомогою sms сповіщень безпосередньо з Бітрікс на телефони контактів.

Як? За допомогою застосунку SMSBAT!

Застосунок інтегровано з сервісом SMS-розсилки - SMSBAT
Відправлення SMS відбувається по тарифам сервісу.

SMSBAT – простий застосунок в Бітрікс24 для оперативного спілкування з вашими клієнтами.

Легко надсилайте індивідуальні пропозиції, статуси, сповіщення та ін. безпосередньо з рабочого середовища системи Бітрікс24 за допомогою смартфона.

SMSBAT – простий та зручний інструмент, який легко встановлюється і не вимагає особливих навичок при використанні!

Використовуйте модуль сегментованої SMS - розсилки і збільшуйте ваші продажі!

ВАЖЛИВО! На коробкових версіях Бітрікс24 коректна робота застосунку можлива тільки по протоколу HTTPS з правильним SSL сертифікатом

Компанія Auspex налаштовує Бізнес-Процеси і створює нові застосунки в Бітрікс24, щоб зробити користування вашим Бітрікс24 ще зручнішим.
Якщо вам не вистачає функціоналу, і ви хочете отримати застосунок саме під ваш бізнес, звертайтеся за телефоном +38 (032) 242-80-03 або напишіть нам на пошту info@auspex.company.
Наші фахівці нададуть вам детальну консультацію.

Версія 1

1. Система роботи з декількома альфаіменами - тепер вибір можливий безпосередньо в момент відправки.
2. Відправлення SMS тільки лідам або контактам з певних рекламних каналів.
3. Відправлення SMS лідам, контактам, компаніям окремо - підбирайте спеціальні пропозиції для Ваших потенційних клієнтів і людей/компаній, з якими вже давно працюєте.
4. Відправлення SMS компаніям тільки з певним видом діяльності - надсилайте різні акції окремо для клієнтів, які займаються оптом і роздрібом. Використовуйте різні пропозиції для клієнтів з різним видом діяльності.

5. Відправлення SMS з бізнес-процесів Лідів, Контактів, Компаній, Угод:

  • повідомлення на довільні номери
  • повідомлення ліду
  • повідомлення контакту
  • повідомлення компанії
6. Автовідправлення SMS-повідомлення з ланцюжка Вашого бізнес-процесу - налаштуйте відправку повідомлень саме в той час і в тих умовах, коли вам потрібно.

7. Відправлення SMS за допомогою роботів CRM - автоматизуйте рутинну роботу: запрограмуйте автоматичну відправку SMS при виконанні певних умов (досягнення лідом певного статусу і т. д.).

8. Усі надіслані SMS зберігаються в списку справ вашого ліда, контакту або компанії, а також потрапляють в його Живу Стрічку, щоб ви завжди бачили повну історію комунікацій.

Підтримка здійснюється через відкриту лінію компанії «Аuspex» в Маркетплейсі або ви можете зв'язатися з нами через Відкриту Лінію в самому застосунку в закладці Допомога.

Платна консультація за тел. +38 032 242 80 03 або залиште заявку про консультацію на нашому сайті auspex.com.ua

Встановлення:

1. Встановіть модуль з Маркетплейс «Бітрікс24»
2. Перегляньте детальну відео інструкцію по налаштуванню і роботі з застосунком, яка знаходится в застосунку в закладці Допомога.
3. Для підключення служби розсилки використовуйте інструкцію в розділі Налаштування.