Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Albato
Альбато.ру
Безкоштовно
містить вбудовані покупки
Встановити
Скріншоти

Albato дозволяє зв'язати CRM, аналітику, комунікації та інші системи за 5 хвилин. Для використання цього застосунку у вас повинен бути створений акаунт y сервісі Albato за адресою https://albato.ru. Cервіс Albato є платним і пропонує на вибір 4 тарифи (базовий, стандартний, преміум і бізнес), що відрізняються обмеженнями за кількістю транзакцій. Для клієнтів наших партнерів, сервісів JivoSite і Calltouch, послуги сервісу Albato надаються безкоштовно.

Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням https://albato.ru/pricing

Версія 8
Новий редирект

Версія 7
Додана робота зі списками

Версія 6
Виправлені помилкиvolume_up
17 / 5 000


Результаты переводаВиправлені помилки

Версія 5
Проведена загальна оптимізація. З'явилася можливість підключати інтеграції з 1С-Бітрікс: Управління сайтом. В інтеграції з CMS додалися можливості:

- Обмін замовленнями
- Обмін товарами

Версія 4
З'явився функціонал, що дозволяє підключати чати зовнішніх майданчиків і систем до Відкритих ліній Бітрікс24. Тепер спілкування з вашими клієнтами з різних каналів зв'язку доступне в одному вікні Бітрікс24.

Додані наступні функції:
- Підключення чатів із зовнішніх систем до контакт-центру в Бітрікс24
- Обмін повідомленнями в режимі реального часу

Версія 2
Допрацювали функціонал роботи з телефонією та додали можливість роботи з сутністю "замовлення".

У телефонії були додані наступні покращення:
- з'явилася можливість здійснювати дзвінок з Бітрікс24, що ініціює функціонал CallBack, а також повертати по завершенню дзвінка його запис;
- доопрацьовано функціонал роботи з вхідними дзвінками. Тепер при вхідному дзвінку застосунок дозволяє здійснювати: 1) реєстрацію дзвінка, 2) реєстрацію завершення дзвінка, 3) прикріплювати запис до дзвінка.

Також у застосунку з'явилася можливість забирати з Бітрікс24 замовлення інтернет-магазину, за подією "збереження замовлення". Ця подія враховує як створення, так і зміну замовлень всередині Бітрікс24. Ви зможете передавати замовлення в інші CRM системи, а також в Google Sheets.

Версія 1
Єдиний сервіс для всіх інтеграцій

Підтримка користувачів здійснюється електронною поштою support@albato.ru або в онлайн-чаті на сайті https://albato.ru. Також є група у Фейсбуці (https://www.facebook.com/albato.ru/)

Детальну інструкцію з установки та налаштування застосунку ви можете знайти за цим посиланням:
https://blog.albato.ru/connecting-bitrix24-to-albato/#old

Ми також оновили і доповнили функціонал, додавши можливість працювати з телефонією в Бітрікс24. Детальну інструкцію для налаштування ви можете знайти тут https://blog.albato.ru/telefoniya-bitriks24/

Детальну інструкцію з налаштування інтеграції з функціоналом "замовлення" ви можете знайти тут: https://blog.albato.ru/peredacha-zakazov-iz-bitriks24/