Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Adesk – сервіс управлінського обліку

Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Adesk – сервіс управлінського обліку
Adesk
Безкоштовно
Встановити
Скріншоти
Застосунок дозволить синхронізувати виставлені рахунки з Бітрікс24 з сервісом управлінського обліку для малого бізнесу Adesk.

Не витрачайте більше часу на перенесення інформації про виставлені рахунки з CRM вручну в Adesk. Не потрібно тепер стежити за балансом банку, перевіряючи надходження коштів на банківський рахунок, Adesk сам повідомить про це і змінить статус рахунку. Якщо відбудуться якісь зміни у виставленому рахунку в Бітрікс24, то Adesk відразу ж про це дізнається.

Виставлені рахунки синхронізуються з Adesk по ІПН контрагента і реквізитами вашого банківського рахунку, на який буде проведена оплата.

Якщо у вас немає облікового запису в Adesk, то ви зможете його з легкістю створити.

Adesk — сервіс для управління грошима в малому бізнесі. Допомагає навести порядок у фінансах, підрахувати прибуток, допоможе спланувати майбутнє і проаналізувати всі фінансові потоки в різних напрямках. Сервіс побудований таким чином, щоб він був максимально зручним і зрозумілим для підприємця.

Інформацію про тарифи можна подивитися тут: https://adesk.ru/#pricing

Версія 1
Застосунок для синхронізації рахунків з Adesk

Підтримка здійснюється по буднях з 08: 00 до 17: 00.

Звернутися в підтримку можна:
При зверненні краще відразу вказати адресу вашого Бітрікса24, на якому встановлено застосунок, і акаунт в Adesk. Так вас буде простіше ідентифікувати та допомогти.
Застосунок буде працювати на будь-якому тарифі Бітрікс24. Потрібен акаунт в Adesk, якщо він відсутній, ви можете його завести, отримавши демо-доступ для тестування.

Як встановити?
  1. Знайдіть і встановіть застосунок у ваш Бітрікс24;
  2. Візьміть API ключ в налаштуваннях профілю в Adesk і вставте в поле в Бітрікс24.
Застосунок буде автоматично створювати операції, орієнтуючись на ІПН контрагента і реквізити банківського рахунку. Якщо даного банківського рахунку немає в Adesk, то його необхідно буде створити або вказати реквізити в уже існуючий потрібний рахунок.

На цьому налаштування застосунку закінчено!


Детальніше про налаштування застосунку

Щоб операції автоматично переносилися в Adesk, вам потрібно завести в Adesk банківський рахунок і контрагента. Найпростіший спосіб зробити це — імпортувати виписку з банку або підключити інтеграцію з банком.

Вручну створити новий банківський рахунок або змінити існуючий можна в налаштуваннях сервісу. Щоб він зіставлявся з реквізитами з Бітрікс24, потрібно обов'язково прописати номер розрахункового рахунку.

Вручну створити нового контрагента або змінити існуючого можна в розділі «Контрагенти». Після створення на сторінці контрагента можна вказати його реквізити. Щоб контрагент зіставлявся з клієнтом з Бітрікс24, потрібно обов'язково прописати його ІПН.

Виставлені рахунки переносяться в Adesk у вигляді запланованих операцій. Після підтвердження операції, відповідний рахунок в Бітрікс24 перейде в стан "оплачений". Операція підтвердиться автоматично при імпорті виписки, що містить таку ж операцію, або при синхронізації з банком. Також можна підтвердити операцію і вручну.