Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

UADataHub
UADataHub
Безкоштовно
Встановити
Скріншоти
Застосунок для надання ПВБКІ своїх даних з Бітрікс24. Ці дані будуть використовуватися банком при розгляді питання про видачу кредиту представникам малого та середнього бізнесу.

Застосунок відправляє дані з акаунтів користувачів, які дали на це свою згоду, безпосередньо у ПВБКІ . Застосунок тільки переглядає і відправляє дані, тобто записувати, або коригувати інформацію не може.

При аналізі кредитоспроможності бізнесу ПВБКІ  включає в аналіз і альтернативні джерела інформації, якими і є дані з CRM систем, адже вони вказують здійснені угоди з реалізації продукції \ послуг, показують ефективність воронки продажів, дають розуміння "time to money", кількості контрагентів бізнесу, їх диверсифікацію та інші метрики. Дані метрики допомагають приймати рішення щодо фінансування бізнесу. Дані клієнтів з системи, за умови надання ними дозволу на передачу даних з систем по протоколу OAuth, будуть використані при ухваленні рішення про фінансування бізнесу, пропозиції йому більш вигідних умов співпраці та розуміння потреб клієнтів, а також для більш чіткої таргетованої реклами продуктів, які клієнту необхідні саме в даний момент.

Версія 1
Застосунок для надання ПВБКІ доступу до даних з Бітрікс24.

Встановіть застосунок з каталогу. Після авторизації, інформація з системи відправляється в ПВБКІ.