Розумні поля в CRM-картці

Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Розумні поля в CRM-картці
ТОВ "Міжнародне агентство з впровадження інновацій"
містить вбудовані покупки
Встановити
Скріншоти
Цей застосунок призначений для розширення можливостей картки контакту CRM. Суть застосунку полягає в тому, що ви можете додати до контактної картки поля користувача, а застосунок буде формувати їх значення на підставі даних з угод, які прив'язані до контакту.
Так, наприклад, ви можете створити поле "Загальна сума продажів" і при створенні/зміні будь-якої з угод контакту в цьому полі буде записана актуальна загальна сума всіх угод. Або додати поле "Середня сума продажів" і при зміні будь-якої з угод застосунок враховуватиме загальну суму продажів, загальну кількість угод і вирахує середнє значення.
Надалі ці дані ви можете використовувати для побудови звітів та іншої аналітики.

Після установки застосунку компанії надається пробний безкоштовний період 14 днів. Подальше використання додатка відбувається за передплатою:
1 місяць – 940 UAH
3 місяці – 2670 UAH
6 місяців – 5050 UAH
12 місяців – 8980 UAH

Версія 1
Можна поліпшити можливості картки контакту CRM, додаючи в неї функціонал зберігання динамічної інформації, що розраховується на підставі угод.

Telegram: https://t.me/b24lab_bot
Phone: +380 93 177 54 25
1. Встановіть застосунок.
2. Перейдіть на вкладку "Змінні" і створіть одну або кілька змінних, які потім можуть бути використані в розрахункових полях.
Назва змінної може містити тільки літери англійського алфавіту, цифри і знак підкреслення.
Оберіть тип функції (SUM - сума, COUNT - кількість, MAX, MIN).
Оберіть поле угод, для якого буде розраховуватися функція.
Задайте набір умов, при яких угода буде враховуватися при розрахунку функції.

3. Перейдіть в розділ "Маппінг полів". Оберіть для користувача поле картки контакту зі списку можливих, у якому буде зберігатися розраховане значення. Задайте форму для розрахунку значення. Змінні повинні в точності збігатися з тими, що були заведені в п.2. і починатися з символу "@". Наприклад якщо ви завели змінні sale_amount1 і sale_amount2, то формула може виглядати так: @ sale_amount1 + @ sale_amount2
4. При будь-якій зміні будь-який з угод дзастосунок визначить контакт угоди та виконає розрахунок полів користувача на підставі налаштувань застосунку.