Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Правила руху по тунелях продажів

Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Правила руху по тунелях продажів
ТОВ "Міжнародне агентство з впровадження інновацій"
містить вбудовані покупки
Встановити
Скріншоти
Застосунок "Правила руху по тунелях продажів" призначений для здійснення контролю за діями користувачів щодо змін стадій угод і призначення відповідального за угоду. Цей застосунок дозволяє налаштувати правила таким чином, щоб співробітники не могли "відкочувати" стадії угод, а також довільно міняти відповідального. Всі дії застосунку відображаються у стрічці активності угоди.
Додатковою корисною функцією застосунку є контроль за пропущеними дзвінками. Відповідно до налаштувань, застосунок може змінювати відповідального за пропущений дзвінок (у залежності від присутності співробітника на роботі) і повідомляти про наявність необроблених дзвінків у стрічці активності.

Після установки застосунку компанії надається пробний безкоштовний період 14 днів. Подальше використання відбувається за передплатою:
1 місяць – 210 UAH
3 місяці – 567 UAH
6 місяців – 1071 UAH
12 місяців – 1890 UAH

Версія 1
Правила руху по тунелях продажів

Підтримка застосунку

Telegram: https://t.me/b24lab_bot
Phone: +380 93 177 54 25
1. Встановіть застосунок.
2. Перейдіть на вкладку "Системні налаштування":
"Контроль відповідальних і стадій" – включає / виключає застосунок. При вимкненому стані застосунок ніяких дій на виконує.
"Користувачі, що мають право безумовно змінювати Відповідального" – користувачі, яким дозволено міняти відповідального в угоді.
"Користувачі, що мають право безумовно змінювати Стадії угод" – користувачі, які мають право змінювати стадії угод в будь-якій послідовності.
"Змінювати стадії угод тільки послідовно" – користувачам, які не зазначені в попередньому пункті можна міняти стадії угоди тільки від меншої стадії до більшої, зміна у зворотну сторону не допускається.
"Змінювати відповідального на поточного автоматично при зміні стадій" – при зміні стадії угоди застосунок автоматично замінить відповідального на співробітника, який виконав зміну.
"Вбудовування в картку дзвінка" – відображення в картці дзвінка угод і лідів, пов'язаних з дзвінками.
"Контроль пропущених дзвінків" – виконувати контроль наявності пропущених дзвінків і зміна відповідальних за пропущені дзвінки.
3. Перейдіть на вкладку "Контроль вхідних дзвінків". Виконайте (якщо це необхідно) налаштування контролю вхідних дзвінків для кожного напрямку угод.