Інтеграція з Prom.ua

Додайте нові можливості в свій Бітрікс24. Встановіть готові застосунки з каталогу.

Інтеграція з Prom.ua
ТОВ "Міжнародне агентство з впровадження інновацій"
містить вбудовані покупки
Встановити
Скріншоти
Застосунок призначений для завантаження замовлень, що розміщуються на сайті prom.ua, в Бітрікс24, а так само для подальшої їх синхронізації.
У процесі завантаження застосунок:
1. Відповідно до встановленого в налаштуваннях інтервалу часу завантажує всі замовлення, розміщені за цей період на сайті prom.ua
2. За ключовими полями виконує пошук контакту серед наявних контактів у Бітрікс24. Якщо контакт знайдений, дані в ньому оновлюються, якщо не знайдений, створюється новий контакт
3. Відповідно до налаштувань застосунку створюється нова угода.
4. В угоду так само передаються дані про товарні позиції замовлення

Після установки застосунку компанії надається пробний безкоштовний період 14 днів. Подальше використання застосунку відбувається за передплатою:
1 місяць – 280 грн
3 місяці –  756 грн
6 місяців – 1428 грн
12 місяців – 2688 грн
24 місяці – 4704 грн

Версія 1
Інтеграція з Prom.ua

Telegram: https://t.me/b24lab_bot
Phone: +380 93 177 54 25
1. Встановіть застосунок із магазину застосунків Бітрікс24.
2. Відкрийте його і перейдіть в розділ "Налаштування". Заповніть поле "Prom.ua API token", токен необхідно попередньо отримати в особистому кабінеті на сайті prom.ua.
3. Перейдіть в розділ "Напрямки і стадії". Виконайте налаштування того за яких умов і в якому статусі повинні створюватися угоди в Бітрікс24.
4. Перейдіть в розділ "Клієнти і контакти". Виконайте налаштвання того які дані повинні передаватися в контактну картку.
5. Перейдіть в розділ "Замовлення і угоди". Виконайте налаштування того які дані повинні передаватися в угоду.
6. Після виконання зазначених дій застосунок автоматично через задані інтервали часу буде виконувати перевірку на появу нових замовлень і створювати контакти і угоди в Бітрікс24.