Застосунки

Кастомізація сервісу

Часто виникає багато різних бізнес-завдань, які не вирішуються стандартними засобами хмарного сервісу. Відкритий API дає можливість клієнтам і розробникам легко кастомізувати «хмару» та налаштовувати свою бізнес-логіку.

Saas-платформа

«Бітрікс24» - SaaS-платформа для орендованих бізнес-застосунків. Хмарний сервіс можна використовувати як інфраструктуру: доналаштовувати і розвивати хмарний сервіс під конкретного клієнта, створювати індивідуальні бізнес-застосунки, у тому числі мобільні.

API відкритий для:

  • користувачів і підрозділів
  • відправки повідомлень
  • роботи із завданнями
  • сутностей CRM
  • записів у соцмережі
  • роботи з абстрактними даними (інфоблоків)

Авторизація та безпека

Кожний новий застосунок стороннього розробника - новий клієнт у oAuth 2.0 зі своїм набором ключів безпеки та списком дозволів для цього застосунку (може переглядати завдання, CRM і т.д.).

Для користувача «Бітрікс24» все прозоро: перед встановленням стороннього застосунку на його портал йому виводиться список запитуваних дозволів, застосунок встановиться тільки в тому випадку, якщо користувач погодиться.

oAuth стежить за тим, що працює саме той застосунок, за який він себе видає і тільки в рамках запитаних прав доступу (дозволів).

Документація по API «Бітрікс24»

У навчальному курсі «Застосунки «Бітрікс24» представлені базові поняття про застосунки для «Бітрікс24», докладно розглянуто процес реєстрації застосунків у каталозі та додавання версій, а також наведено опис роботи OAuth-сервера.

Документація по API «Бітрікс24»

Основні відомості про розробку програми для «Бітрікс24»