Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Інтеграція Бітрікс24 з Дією. Імпорт копій електронних документів

ВЕБ-ЗАСТОСУНКИ
Скріншоти

Застосунок “Інтеграція Бітрікс24 з Дією” дозволяє отримати копії електронних документів від ваших Клієнтів, та імпортувати їх у відповідні поля картки Контакту CRM.

На поточний момент можливо отримати дані таких документів:

  • паспорт громадянина України (Id картка);
  • закордонний паспорт;
  • довідку ВПО;
  • картку платника податків

В перспективі Дія планує розширити перелік електронних документів, які можливо буде отримати у вашу CRM. Зокрема в планах:

  • посвідчення водія;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Застосунок буде корисним компаніям, клієнтами яких являються фізичні особи, в сценаріях/процесах роботи бізнесу яких необхідно використовувати дані або електронні копії документів Клієнтів для створення заявок, договорів на послуги, або інших документів. Використовуючи наш додаток, ви будете впевнені в актуальності отриманих документів, зможете виключити помилки при запису даних від руки, і зможете швидко почати роботу з Клієнтом у вашій CRM.

Зокрема передбачається, що застосунок буде корисним в таких галузях:

а) туристичні агенції – де для укладання договору потрібні дані закордонного паспорту;

б) індивідуальне виробництво (для прикладу, пластикових вікон, дверей, тощо) – дані паспорту замовника фізичної особи потрібні для фіксації параметрів замовлення та можливо договору;

в) автодилери (тест-драйв, продаж або оренда автомобіля) – дані паспорту / чи посвідчення водія потрібні для оформлення відповідних документів;

г) оренда майна, обладнання (гірськолижного спорядження, тощо);

д) агентства нерухомості, забудовники (купівля, продаж, оренда об’єктів нерухомості) – дані паспорту, ідентифікаційного коду для складання відповідного договору;

е) юриспруденція.

Повний перелік Партнерів з  різних сфер діяльності, які вже підключились до цифровізації та приймають Дію, можна знайти на сторінці партнерів: https://thedigital.gov.ua/projects/partners

У застосунку передбачений демонстраційних режим, з допомогою якого ви зможете отримати демонстраційні дані документів “вигаданих осіб” у картки Контактів вашої CRM.

Покрокове налаштування застосунку дозволить вам підключитись до продуктового середовища та працювати з копіями цифрових документів фізичних осіб. Інструкцію щодо підключення ви знайдете в інтерфейсі застосунку. У застосунку ви також зможете налаштувати відповідність полів Дії та полів вашої CRM системи.

Щотижня до Дії долучається дедалі більше партнерів з різних галузей. Долучайтеся й ви до цифровізації. Сторінка  для партнерів доступна за посиланням: https://thedigital.gov.ua/projects/partners  При встановленні застосунку в інтерфейсі ви знайдете більш детальніші рекомендації, які дозволять вам швидше підключитись до системи Дія.

Версія 1
Інтеграція Бітрікс24 з Дією. Імпорт даних електронних документів, їх копій (ID картки, закордонного паспорта, картки платника податків) в Контакт CRM Бітіркс24. Застосунок від Wise Solutions.

Підтримка Модуля здійснюється електронною поштою diia@wise-solutions.com.ua

У листі обов’язково вкажіть максимально детальний опис проблеми, дії які викликали цю проблему. Скріншоти вітаються.

Графік роботи підтримки та реакція на звернення:

Служба підтримки працює в робочі дні з 9:00 до 18:00.

Час реакції на звернення – до 24 годин.

Ми також будем раді отримати від вас відгуки та  пропозиції щодо застосунку та додаткових сценаріїв роботи. Надсилайте ваші пропозиції на електронну скриньку diia@wise-solutions.com.ua

Установити застосунок ви можете безпосередньо з вашого порталу – перейдіть в меню Карта сайту – Маркет – Всі застосунки, знайдіть застосунок за назвою, далі слідуйте покроковим інструкціям.