Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Звіти по дзвінкам

ВЕБ-ЗАСТОСУНКИ
Скріншоти
Застосунок дозволяє сформувати звіт по дзвінкам з вашого порталу по багатьох критеріях, таких як проміжок часу в який відбулися дзвінки, їх тривалість або статус дзвінків(успішний, пропущений, відмінений тощо).
Ці налаштування можуть працювати як по одному так і всі разом. Програма в своїй структурі має 3 блоки: налаштування, формування звіту і таблиця з результатами звіту.

Версія 1

Блок з налаштуваннями містить в собі додаткові фільтри пошуку, це  тривалість дзвінка в секундах відповідно до вказаного діапазону, статуси  виклику(успішний дзвінок, пропущений дзвінок, заблоковано, тимчасово  недоступний або недостатньо коштів на рахунку, зайнято, невірний номер,  даний напрям недоступний, відмовлено, виклик відмінено). Також є  можливість зберегти налаштування. Даний блок не є обов’язковим для  заповнення, сформувати звіт можливо і без його фільтрів, але для більше  детального звіту потрібно в ньому вказати потрібні вам параметри пошуку.  
Блок формування звіту також має ряд своїх фільтрів.  Обов’язковим є проміжок часу за який необхідно зібрати статистику, якщо  його не обрати програма повідомить про не вказаний проміжок часу.  Користувач може обрати заготовлені проміжки часу такі як сьогодні, цей  тиждень, цей місяць, цей квартал та цей рік, а бо ж вибрати у  відведеному полі календаря свій проміжок часу. Інші фільтри не є  обов’язковими і без них також можливо сформувати статистику. До них  відносяться: направлення(всі, вхідні та вихідні дзвінки),  підрозділи(вибір підрозділу по якому буде вибірка статистики), лінія(за  замовчуванням всі телефонні лінії які підключені до порталу або вибір  лінії по якій хочете провести вибірку) і групувати по(дням, тижням,  місяцям – це налаштування відноситься до таблиці з результатами,  особливо ефективна на великих проміжках часу для більш формалізованого  вигляду таблиці). В даному блоці також знаходиться дві кнопки для  формування звіту: по показнику тривалість дзвінка та кількість дзвінків.  
Блок таблиці відображає отримані результати вибірки. До  відображення таблиці з’явиться лінія прогресу, що буде інформувати про  статус отримання даних з серверу. Таблиця має упорядкування по кожному  стовбцю окремо, рядок пошуку по таблиці, кнопку копіювати(копіює таблицю  в буфер обміну) і кнопку завантажити в Excel(завантажує Excel файл з  таблицею в ній). Також в таблиці є можливість перегляду детальної  інформації по кожному менеджеру окремо – це нова таблиця, що створюється  в модальному вікні, має такі ж самі можливості як і основна таблиця.

Застосунок встановлюється автоматично.