Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Конструктор веб-форм FormDesigner.ru

ВЕБ-ЗАСТОСУНКИ
Конструктор веб-форм FormDesigner.ru
FormDesigner.ru
Безкоштовно
містить вбудовані покупки
Встановити
Скріншоти
Застосунок дозволяє передавати ліди в CRM Bitrix24, отримані через веб-форми на вашому сайті. Форми створюються в візуальному редакторі форм FormDesigner.ru прямо в інтерфейсі Bitrix24. Для роботи застосунку потрібно мати акаунт на сайті FormDesigner.ru.

Можливості

  • Інтеграція з різними платіжними системами (liqpay,  Інтеркаса ...)
  • Інтеграція з сервісами email і sms розсилок
  • Можливість створення багатосторінкових форм
  • Вбудований "дизайнер форм"
  • Можливість побудови складнопідрядних форм
  • Можливість розміщувати форми у вигляді спливаючого вікна
  • Захист форми від спаму
  • І багато іншого

Версія 3
Застосунок дозволяє передавати ліди в CRM Bitrix24, отримані через веб-форми на вашому сайті. Форми створюються в візуальному редакторі форм FormDesigner.ru прямо в інтерфейсі Bitrix24. Для роботи застосунка потрібно мати акаунт на сайті FormDesigner.ru.

Версія 2
Добавили возможность передавать дополнительные поля в Битрикс24 (включая пользовательские), а также назначать ответственного.

Версія 1
Интеграция с сайтом FormDesigner.ru

З будь-яких питань звертайтеся в службу технічної підтримки: support@formdesigner.ru або через форму зворотного зв'язку.
Встановіть застосунок із Marketplace.

Погодьтеся на надання доступу до CRM, після чого у вас в меню з'явиться новий розділ «FormDesigner - онлайн конструктор веб-форм». Перейдіть за цим посиланням, де вам буде запропоновано авторизуватися на порталі FormDesigner.ru. Якщо у вас ще немає облікового запису, то потрібно зареєструватися, після чого ввести свій email та пароль. Тепер ви можете створювати довільні веб-форми та розміщувати їх на своєму сайті.


Для того, щоб мати можливість передавати дані з форм у CRM Bitrix24 необхідно підключити модуль інтеграції FormDesigner і Bitrix24 в особистому кабінеті. Для цього перейдіть в режим редагування форми, після чого відкрийте вкладку «Модулі». Там ви знайдете однойменний модуль «Bitrix24». Натисніть на посилання «Додати», після чого перед вами відкриється спливаюче вікно з основними налаштуваннями. Заповніть всі необхідні поля та натисніть кнопку «Зберегти». Тепер всі необхідні дані з форми будуть передаватися в Bitrix24.

Докладну інструкцію з установки читайте на нашому сайті тут.