Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід
ВЕБ-ЗАСТОСУНКИ
Viber + SMS [SMS CLUB]
Black Production
Безкоштовно
містить вбудовані покупки
Встановити
Скріншоти
Офіційна Viber-розсилка клієнтам з назвою, логотипом вашої компанії та знаком верифікації ✔️.


ТЕКСТ ДО 1000 СИМВОЛІВ

Більше, ніж в звичайних SMS. Додавайте в повідомлення смайлики, викликайте у клієнтів емоції, акцентуйте увагу на головному.

РЕКЛАМНЕ ЗОБРАЖЕННЯ

Залучайте більше уваги, додавши зображення з товаром або акцією. Такі повідомлення краще запам'ятовуються. Виділяйтеся з натовпу!

ПОСИЛАННЯ В ТЕКСТІ

Доповніть ваше повідомлення, вказавши відразу кілька посилань на сайти, сторінки з акціями або іншою додатковою інформацією.

КНОПКА ПРИЗОВУ ДО ДІЇ

Відстежуйте кліки по кнопці, перевіряйте статус повідомлень в особистому кабінеті і CRM, додавайте UTM-мітки до посилання, збирайте статистику в Google Analytics.МОЖЛИВОСТІ ЗАСТОСУНКУ


ТРИГЕРНА РОЗСИЛКА

Налаштуйте автоматичну відправку SMS і Viber повідомлень по досягненню стадії ліда або угоди. Менеджеру достатньо перемістити картку в потрібну стадію і повідомлення відправиться автоматично. Автоматизувати відправку повідомлень зможе навіть співробітник без потрібної кваліфікації.

ВІДПРАВКА З ЗАТРИМКОЮ

Ви можете відправляти SMS і Viber повідомлення, обравши паузу. Просто налаштуйте в роботі потрібний вам період очікування та повідомлення відправиться тоді, коли ви захочете. Ви також можете обмежити відправку повідомлень тільки в робочий час, щоб не турбувати ваших клієнтів у вихідний.

SMS "НАВЗДОГІН"

Якщо вашим клієнтам або бізнес-партнерам не доходять Viber-повідомлення з яких-небудь причин (наприклад, застосунок було закрито або одержувач відписався від повідомлень), то автоматично відправиться SMS. При цьому текст SMS-повідомлення можна налаштувати окремо від тексту Viber-повідомлення.

СТАТУСИ ДОСТАВОК ПОВІДОМЛЕНЬ

Увімкніть опцію трекінгу статусів доставок Viber-повідомлень. Інформація з номерами телефонів, статусами доставок і текстом повідомлення повернеться вам у таймлайн. Працюватиме, навіть якщо в угоді декілька контактів та у кожного з них по декілька телефонів.

ДЕКІЛЬКА АЛЬФА-ІМЕН SMS

У вашому холдингу декілька компаній або брендів? Обирайте потрібне вам альфа-ім'я простим вибором зі списку. Усі альфа-імена SMS автоматично підтягуються з вашого особистого кабінету.

ПЕРЕВІРКА НОМЕРІВ ПРИ ВІДПРАВЛЕННІ

Якщо у вашій CRM номери телефонів контактів або компаній зберігаються в різному форматі (наприклад, 067-ХХХ-ХХ-ХХ або 38067ХХХХХХХ), то застосунок автоматично відформатує їх до потрібного вигляду перед відправкою. Телефони в самих картках при цьому застосунок не змінює.

ПІДКАЗКИ В НАЛАШТУВАННЯХ

Не пам'ятаєте яка довжина Viber-повідомлення або в якому форматі вказати посилання на фото? В налаштуваннях робота/активіті додані підказки для починаючих та досвідчених фахівців.

ВІДПРАВКА КОНТАКТАМ І КОМПАНІЯМ

Вашому бізнесу потрібно відправляти Viber-повідомлення юридичним особам? Досить в настройках робота/активіті обрати компанію та повідомлення відправиться як і звичайному контакту.

РЕЗУЛЬТАТИ ВІДПРАЦЮВАННЯ АКТІВІТІ

Хочете налаштувати автоматизацію більш гнучко? Використовуйте додаткові результати робота/активіті для моделювання складних сценаріїв у роботі вашого бізнесу.

ПІДСТАНОВКА ЗМІННИХ

Ви досвідчений користувач CRM? Скористайтеся підстановкою змінних при налаштуванні автоматизації для максимального контролю над процесом!


ПРАЦЮЄ НА ТАРИФАХ:

 1. хмарні Бітрікс24 (демо-режим на 30 днів)
 2. хмарні Бітрікс24 (тарифи «CRM+», «Команда», «Компанія»)
 3. коробкові Бітрікс24 (будь-які редакції)
ПРАЦЮЄ З СУТНОСТЯМИ:
 1. лід
 2. угода
 3. контакт
 4. компанія
 5. замовлення

Версія 1
Інформуйте ваших клієнтів за допомогою SMS і Viber повідомлень прямо з вашої CRM!

 1. Онлайн-чат на сторінці застосунку
 2. blackproduction2k20@gmail.com
 1. Встановіть застосунок.
 2. У налаштуваннях застосунку заповніть поля "Логін" і "Пароль" від кабінету (http://my.smsclub.mobi/) і вкажіть токен (знайти його можна тут http://my.smsclub.mobi/profile).
 3. Якщо ви плануєте відправляти Viber-повідомлення, то заповніть поле "Альфа-ім'я Viber".
 4. Натисніть кнопку "Зберегти".
 5. Після збереження даних в налаштуваннях застосунку відобразяться ваші підключені альфа-імена SMS та актуальний баланс.