Правила та обмеження

Правила використання Бітрікс24.Сайти

За допомогою Бітрікс24.Сайти ви можете створювати сайти і лендінги для своєї компанії, для замовників, для себе особисто. Звичайно, будь-який сайт або лендінг зобов'язаний відповідати законам тієї країни, в якій ви їх створюєте. Правила прості:
 • За контент сайту відповідаєте ви

  Ми не перевіряємо контент, який ви публікуєте, але залишаємо за собою право закрити сайт без пояснення причин, якщо виявимо порушення.

  Завжди дотримуйтесь закону

  Ви публікуєте тільки свій контент, на який у вас є права, і дотримуєтеся закону вашої країни, не розміщуючи на сайті заборонену інформацію.

 • Сайт відповідає закону

  Ви зобов'язуєтесь неухильно дотримуватися вимог законодавства у сфері інтелектуальної власності, реклами тощо (далі - чинне законодавство), що діє в Україні та вашій країні, протягом усього терміну використання функціоналу «Сайти»

  Авторські права

  Ви гарантуєте, що інформація, документи та інші об'єкти, що розміщуються на сайтах (далі - Контент), створених за допомогою функціоналу «Сайти», не порушують права третіх осіб на результати інтелектуальної діяльності та прирівняні до них засосби індивідуалізації, права на інформацію, що становить комерційну таємницю, не завдають шкоди честі, діловій репутації та гідності третіх осіб, не порушують чинне законодавство.

 • Проконсультуйтеся з юристами

  Ви повинні до початку використання функціоналу «Сайти» проконсультуватися з відповідними фахівцями (юристами) в разі, якщо у Вас виникають питання про законність розміщення будь-якого Контенту на створюваних сайтах.

  У вас є права на контент

  «Ви гарантуєте, що будь-який Контент, що розміщується за допомогою функціоналу «Сайти», був Вами отриманий з дотриманням чинного законодавства.

 • Сайт - ваша відповідальність

  Будь-яке використання функціоналу «Сайти» здійснюється Вами на свій страх і ризик та під власну відповідальність.

  Бітрікс24 не відповідає за ваш контент

  Ви погоджуєтесь та засвідчуєте те, що компанія Бітрікс24 не приймає доручень на створення сайтів, не змінює Контент, що розміщується Вами за допомогою функціоналу «Сайти», а також не є ініціатором розміщення такого Контенту, не може і не повинна знати про можливу його неправомірність.

При порушенні Вами перерахованих вище заяв і гарантій, компанія Бітрікс24
залишає за собою право заблокувати сайт(и) та/або функціонал «Сайти».

Якщо ви помітили, що один із сайтів, створених на Бітрікс24, порушує закон, будь ласка, напишіть нам про це.
Ми все перевіримо, розберемося і вживемо заходів.

Повідомити про порушення