Главная страница

Бізнес працює в Бітрікс24

Безкоштовно. Необмежено. Онлайн.

Нова версія Бітрікс24
Дивитися ролик

Що таке Бітрікс24
Компанія
Завдання та проекти
CRM
Відкриті Лінії
Сайти
Більше 2 600 000 компаній вже використовують Бітрікс24

Грудень знижок:
час заощаджувати до -30%!

Обирайте свій улюблений розмір знижок!
З 29 листопада по 29 грудня ви можете придбати «Бітрікс24» зі знижками від 12% до 30%.

Купити зі знижкою!
Авторитетні видання
пишуть про Бітрікс24

Почніть знайомство з Бітрікс24

Скільки це коштує?


Акція діє до 29 грудня 2017 року.
Ви можете придбати комерційний тариф зі знижкою від 12 до 30%.
Тариф Проект Безкоштовно
Проект+ 399 грн./міс.
Команда 1 990 грн./міс. Компанiя 3 790 грн./міс.
CRMбезкоштовно
Користувачі
необмежено необмежено необмежено необмежено
Місце у «хмарі» 5Гб 24Гб 100Гб необмежено
Комунікаціїсоціальна мережа, чат і відеодзвінки, пошта, HR, телефонія, мобільні застосунки + + + +
Бізнес-процеси завдання та проекти, CRM, Диск, календарі та інше + + + + + + +
Вибрати Вибрати Вибрати
завдань вирішено
за допомогою Бітрікс24

Бітрікс24 в коробці

Ви можете працювати з сервісом в хмарі або встановити коробкову версію на ваш сервер, щоб індивідуально налаштувати бізнес-логіку, інтерфейс, інтегрувати з «1С:ЗУП». Коробкова версія сервісу - це продукт «1С-Бітрікс24»

Дізнайтеся більше

Застосунки для Бітрікс24

Часто виникає багато різних бізнес-завдань, які не вирішуються стандартними засобами хмарного сервіса. Допоможуть застосунки!

Дізнайтеся більше

Що кажуть про Бітрікс24?

 • Михайло Лизанець Moneyveo
  Я маю швидкий доступ до всіх проектів і процесів у компанії. Буквально у кілька кліків можу оцінити показники роботи різних підрозділів, виявити проблеми, просто прочитавши всі коментарі, які є у завданнях. Я бачу пульс компанії, а значить можу планувати і прогнозувати розвиток. Очевидно, що якщо всі завдання закриваються, дедлайни не порушуються, - компанія працює ефективніше.
 • Ольга Кудиненко БФ "Таблеточки"
  “Коли ми переїхали на Бітрікс24, то перше, що зробили, це звели всі канали комунікацій в одне місце. Тепер ми знаємо, що можна тегнути людини і вона точно не пропустить повідомлення, написати їй особисто і вона отримає повідомлення як на комп'ютері, так і пуш-повідомлення на телефон. Сьогодні кожен із нас знає, за який етап проекту і хто відповідальний, бачимо як просувається завдання, що зараз закінчуємо, що починаємо, а що підходить до наступної стадії. Ми дуже швидко повністю звільнилися від того документального та процесного хаосу, який був раніше".
 • Тетяна Привалова Sunline
  У результаті впровадження «Бітрікс24» дніпропетровська школа міських підприємців Kasha School отримала багатофункціональне і автоматизоване єдине середовище для роботи з клієнтами і всередині компанії. Сервіс істотно полегшує виконання ряду бізнес-завдань, економить час і ресурси підприємства.
 • Борис Крупник Фотошкола «Зелений квадрат»
  Мені як власнику «Бітрікс24» допомагає систематизувати бізнес, дозволяє спланувати робочий процес свій і кожного мого співробітника, а також завжди залишатися на зв'язку з клієнтами - 24/7.
 • Олександр Бойко SIM-NETWORKS Україна
  «Бітрікс24» допоміг детальніше побачити роботу компанії і краще фіксувати усі події в роботі. Весь облік робочих процесів, часу, завдань і бортові журнали - це дуже зручні інструменти як для керівника, так і для співробітників для вдосконалення нашого сервісу.
 • Юрій Вольський «ЕНЕРГІЯ ВОДИ»
  Розпочинала компанія знайомство «Бітрікс24» з відділу продажів, щоб контролювати менеджерів у відрядженнях, а тепер сервіс отримує повагу від усіх співробітників. Корпоративна телефонія та CRM-система доступні звідусіль, де є інтернет. Тому обмін усіма даними, необхідними для укладення договору, відбувається в режимі онлайн в одному місці.
 • Максим Щербаков Юридична компанія «Праве діло»
  Коли клієнт ставить завдання, розраховане на кілька місяців, завжди існує ризик втратити історію комунікацій і досягнуті домовленості. Все це може призвести до нерозуміння і навіть до конфлікту із замовником. Ці ризики дуже добре розуміє юридична компанія «Праве діло». Тому було прийнято рішення перевести комунікацію з клієнтами на новий рівень і виключити будь-які передумови для непорозуміння за допомогою «Бітрікс24».
 • Андрій Лозинський Benish GPS
  Прекрасний інструмент для розвитку корпоративної культури. Він допоміг нам знайти нове дихання нашої компанії, дозволив сконцентрувати всі зусилля робочого колективу безпосередньо на проектах, всі процеси стали чіткими, прозорими, автоматизованими.
 • Артем Шишкін Coover Box
  «На 3-ому місяці використання ми почали відчувати комфорт від «Бітрікс24», — все по поличках, нічого не забувається. Продуктивність компанії збільшується, при тому що ми не набирали штат і не нарощували парк обладнання. Але навіть це не є нашою фінальною метою. Головне — це створити повністю автоматизовану систему замовлення упаковки через інтернет, яка потраплятиме у план виробництва», — розповідає Артем Шишкін.
 • Іван Болоніхін Cupcake Studio
  «Завдяки «Бітрікс24» нам вдалося скоротити приблизно 30 хвилин на обробку одного замовлення, автоматизувати частину бізнес-процесу компанії і відкрити великі можливості для масштабування бізнесу. Співробітники досить швидко освоїли функціонал системи і тепер чітко знають свою зону відповідальності. А у мене, як власника, з'явилося більше часу для розвитку ще чотирьох своїх проектів», — резюмує Іван.
 • Євгенія Войценя INKSYSTEM
  «Завдяки впровадженню «Бітрікс24» в компанії INKSYSTEM обговорювати питання стало не просто зручно, але й конструктивно. Якщо в розмові можуть домінувати емоції, то при погодженні питань в «завданнях» багато писати не хочеться, тому публікуєш тільки конструктивні пропозиції», - розповідає Євгенія Войценя
 • Вадим Друмов Комп'ютерна Школа Hillel
  «За допомогою «Бітрікс24» ми навчилися правильно ставити завдання і контролювати хід виконання. Головне, що доступ до завдань можна отримати з будь-якої точки світу, де є інтернет. Уже через місяць активного використання співробітники компанії відзначили, що кожен проект в компанії як на долоні, видно історію змін, терміни, відповідальних співробітників за кожен етап.
 • Юлія Чебан WannaBiz
  «Бітрікс24» допомагає компанії структурувати потік вхідної інформації, зберігати документацію у зручній формі зі швидким доступом, а найголовніше ми створили єдину базу контактів і ведемо звітність. Хоч усім цим ми користуємося зовсім недавно, але вже відчули, що час на обробку поточних завдань значно скоротився.
 • Роман Черниш SEOMARKET
  Завдяки «Бітрікс24» нам вдалося автоматизувати більшість своїх бізнес-процесів та значно заощадити час фахівців. Ми отримали можливість фіксувати всю активність по лідам, завданням і клієнтам в єдиному просторі, який зберігає історію спілкування з клінтами та допомагає знайти необхідну задачу або повідомлення з будь-якого місця.
 • Влад Сміалковський Admixer
  З «Бітрікс24» нам вдалося відчутно підвищити ефективність роботи не тільки зовні, на рівні взаємодії з клієнтами і партнерами, але також і всередині, на рівні команди. Ми змогли уникнути конфліктних ситуацій серед менеджерів та перетинань серед клієнтів компанії.
Назад Вперед

І ще трохи новин

 • Чорна п’ятниця в Бітрікс24: знижка 50% лише один день! 24 Листопада 2017 ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Бітрікс24.Токіо: CRM-маркетинг, Сайти та багато іншого! 26 Жовтня 2017 ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Бітрікс24.Day — перша клієнтська конференція у Києві 18 Жовтня 2017 ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Онлайн-презентація нового продукту в Бітрікс24, який змінить все! 2 Жовтня 2017 ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Травневий обвал цін: знижки на "Бітрікс24" до 50% 18 Травня 2017 ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Програмні продукти «1С-Бітрікс» не входять до списку санкцій 16 Травня 2017 ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Бітрікс24.Day: перша клієнтська конференція у Києві 3 Травня 2017 ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Бітрікс24.Сінгапур! Частина 3: Новинки у Відкритих лініях 24 Квітня 2017 ДЕТАЛЬНІШЕ
 • Бітрікс24.Сінгапур! Частина 2: Розпізнавання облич і голосів 18 Квітня 2017 ДЕТАЛЬНІШЕ
Назад Вперед

Знайдіть «Бітрікс24» поруч з вами

Інтерактивна мапа компаній, які працюють з «Бітрікс24» просто зараз. Поруч з вами та в найрізноманітніших містах світу.
13/12
Найближчий безкоштовний вебінар:
Завдання і проекти в Бітрікс24
ПРИХОДЬТЕ!
Буде цікаво.
Це безкоштовно!
Детальніше